MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Renoku píše: MOBILNÝ TELEFÓN

“Zdravím, uvažujem nad jednou vecou. Rozmýšľal som, že by som sa vrátil naspäť na Android, keďže mi viac vyhovovala otvorenosť systému. Vlastním iPhone 6S už 1 rok a rozmýšľal som, či sa oplatí ho predať a kúpiť nový telefón. iPhone je fajn telefón, avšak systém už nie je čo býval a za ten čas sa Android telefóny dostali fakt ďaleko čo sa týka výkonu a rýchlosti. Za iPhone som pred rokom zaplatil 600€, čo je fakt škoda peňazí, keďže ho dnes môžem predať tak za polovicu. Chcel by som si fakt nechať poradiť že či počkať s novým telefónom alebo “upgradovať” na nový. Uvažoval som nad nedávno predstavenou novinkou Xiaomi Mi A2 4GB/64GB, ktorý stojí 280€. Čo som pozeral recenzie, telefón má vraj skvelý fotoaparát, svižný systém, čistý Android a ponúka bezkonkurenčný výkon v danej cene. Čo sa týka fotoaparátu neviem či dosahu vyššiu kvalitu ako 6S, ale myslím si že by mal. O rýchlosti by som asi tiež nemal pochybovať. Vopred vďaka za váš názor.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Mitthys píše: MOTO G6+ PROBLÉM

Náš tip
Motorola moto g6 plus: Najlepším stúpa na päty | RECENZIA

“Zdravím,po dlhom zvažovaní pre a proti som sa nakoniec rozhodol kúpiť najnovší model Motorola moto G6 plus .Prešiel som od značky Honor 6, ktorá mala aj nadstavbu EMUI. Na tomto stroji ja viacmenej čistý Android a to má aj svoje veľké negatívum v spôsobe ovládania, ale hlavne v komforte. Dá sa o tom diskutovať, ale ten, kto nepozná EMUI, tak ťažko uzná môj pohľad a názor. Už pri inštalovaní pôvodných aplikácii nastali problémy a musím napísať že niektoré aplikácie, ktoré som doteraz používal spoľahlivo mi na Android 8 Oreo nefungujú. Ako príklad uvediem obyčajný prenos kontaktov, ktorý je nutné previesť len kopírovaním súboru cez PC a mnoho iných rozdielov. Najväčší problém a snáď posledný mám aj s problémom nahrávania hovorov. Tá aplikácia, ktorú som roky používal a zaplatil je na Oreu nefunkčná, tak som hľadal alternatívu a vyskúšal aj rôznych hádam aj 10, ale ani jedna nie je schopná plniť svoju úlohu.Najnovšie som použil túto https://play.google.com/store/apps/deta … .acr&hl=sk , ale hovory sú skreslené a telefón asi po 2 min. hovoru zníži nahrávky na takú nízku úroveň, že sa to nedá vypočuť. Podobne sa správa i táto ,údajne najlepšia z nich https://play.google.com/store/apps/deta … r&hl=en_US .. Takže otázka znie, má niekto skúsenosti s týmto telefónom resp. ako riešiť tento stav.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Com3dian píše: ASUS TRANSFORMER 5.0 UPDATE

“Ahojte, rád by som zistil návod ako nabootovať lollipop update na asus transformer tx201l, keďže posledný update je tam 4.4.2 a niektoré appky na tom proste nerozbehnem, chcem aj iné krajšie prostredie vyššieho FW.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #80
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #79
12.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+