MojAndroid

Nová služba spoločnosti Google je už online a dostupná pre všetkých majiteľov Android zariadení. Novinka prináša jednoduchý spôsob, ako nájsť svoj smartfón, kompatibilná je so smartfónmi, ktoré bežia pod operačným systémom Android vo verzii 2.2 a vyššej.

device

Android Device Manager funguje vo webovom prehliadači, v ktorom zobrazuje mapu a umiestnenie zariadenia. Úplne naľavo nájdete zoznam vašich dostupných smartfónov, ktoré môžete v službe sledovať. Dostupná je aj funkcia prezvonenia, ktorá po dobu max. 5 minút zapne hlasité vyzváňanie a to aj v prípade, že je zapnutý tichý režim. Poteší aj možnosť úplného vymazania zariadenia na diaľku. Túto však musíte aktivovať priamo v zariadení. Môžete tak spraviť zaslaním aktivácie priamo z webového prostredia alebo v aplikácii “Nastavenia Google” v položke “Správca zariadení Android”.

Device_manager_1 Device_manager_2 Device_manager_3

Zdroj: phandroid

8.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+