MojAndroid

Samsung začal distribuovať aktualizáciu operačného systému Android 2.3.3 Gingerbread pre Galaxy S. Mnohí XDA vývojári na webe informovali o novej ROM, ktorá sa k nim dostala v noci z 15. na 16. apríla. Aktualizácia je dostupná cez Samsung Kies, oficiálny softvér Samsungu pre aktualizáciu telefónov ich značky. Používatelia Windowsu si ho môžu stiahnuť priamo zo sekcie podpory na Samsung stránke.

 

Od začiatku roka sa už o tejto aktualizácií popísalo veľa – len na našom webe môžete nájsť 5 článkov – tak dúfajme, že konečne dorazila aj na Slovensko. Bohužiaľ to nemáme možnosť vyskúšať, lebo momentálne nemáme poruke žiadny Galaxy S, tak nám dajte vedieť v komentároch. Aktualizáciu však už hlásili z Holandska, Nemecka, škandinávskych krajín, ale aj zo susedného Rakúska. Nedorazila však ešte napríklad do Portugalska či Indie. V minulosti sme už boli svedkami niekoľkomesačného omeškania aktualizácií medzi rôznymi krajinami – pevne veríme, že tentokrát tomu tak nebude.

Zdroje: Android Community, PC Tuning

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+