MojAndroid

Alza v svojej tlačovej správe informovala o zvýšenom záujme o drogériu. Najpredávanejšími sú antibakteriálne a čistiace prostriedky, narástol aj dopyt po kojeneckom mlieku, detskej výžive, plienkach, pracích prostriedkoch či granulách pre domácich miláčikov.

Alza aktívne pracuje na možnosti sprístupniť zákazníkom produkt pre domáce otestovanie na koronavírus (COVID-19). Momentálne prebieha certifikácia IVD so snahou o udelenie výnimky pre zrýchlené uvedenie na trh.

Cisticka vzduchu dyson

xiaomi air purifier

Test na báze detekcie protilátok v tele testovaného funguje veľmi jednoducho. Alza informuje, že hneď, ako bude výrobok schválený, spustí predobjednávky a zaháji predaj. Toto momentálne platí pre český trh, ako je na tom ten slovenský, je zatiaľ otázne. Alza sa redakcii MôjAndroid.sk vyjadrila, že v túto chvíľu nemá ohľadom dostupnosti produktu na slovenskom trhu žiadne informácie.

Alza ďalej informuje, že svojich zamestnancov vybavila nákrčníkmi s nanovláknovou membránou značky Respilon. Tie si môžete na Alze zakúpiť aj vy.

Repsilon nakrcnik

Alza ďalej zaviedla ochranné fólie (viď foto), dezinfekcie priestorov prebiehajú každú hodinu. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj prostredníctvom AlzaDrive, prípadne využiť sieť AlzaBoxov. Vôbec nemusíte chodiť na predajňu.

Náš tip
Ako si vyčistiť a vydezinfikovať mobil? Alkohol radšej vynechajte

17.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+