MojAndroid

Populárny multimediálny prehrávač PowerAMP, ktorý sa momentálne teší z miliónov stiahnutí z obchodu Google Play získal novú aktualizáciu. Táto zaŕňa pár dodatočných funkcií, ako aj opravy niektorých chýb a nedostatkov. Najzaujímavejšou zmenou je však jednoznačne pokročilá správa miniaplikácií. Každý widget má preddefinované štýly, ktoré môže používateľ ďalej upravovať, uložiť, exportovať alebo zdieľať.

PowerAmp android aplikacia

Do nového manažmentu miniaplikácií sa dostanete jednoducho kliknutím na widget v pravom hornom rohu alebo počas pridávania nového. Ako sme spomínali, na výber je množsto preddefinovaných štýlov, ktoré si používateľ môže upraviť podľa svojich potrieb. Zmeny zaŕňajú priehľadnosť pozadia, farbu pozadia, zmenu fontu a jeho veľkosti, farbu ikon, tiene a mnohé iné. Widgety 4×4 alebo 2×2 podporujú zmenu veľkosti na smartfónoch a na tabletoch je možné upraviť rozmery na všetkých miniaplikáciách.

PowerAMP Android aplikacia PowerAMP Android aplikacia PowerAMP Android aplikacia 5

V prípade, že ste ešte populárny prehrávač nevyskúšali, v obchode Google Play nájdete dve verzie. Prvá Trial verzia ponúka všetky funkcie no slúži len na odskúšanie appky pred kúpou, nakoľko je časovo obmedzená. Ak budete spokojní, budete si môcť zakúpiť “ostrú” verziu za 3,09 €. Obe si môžete stiahnuť kliknutím na nižšie uvedené widgety, ktoré vás zavedú do obchodu Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €

29.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+