MojAndroid

Pre filmových fanúšikov si dvaja nezávislí vývojári zo Slovenska pripravili novú aplikáciu s názvom Actual Movie Trailers. Ide o jednoduchý nástroj, ktorý slúži na prehrávanie najnovších trailerov filmových noviniek.

Actual Movies Trailers

Používateľské prostredie sa snažili vývojári zachovať čo najjednoduchšie. Výsledkom ich snaženia je aplikácia, v ktorej sa zobrazujú plagáty reprezentujúce jednotlivé filmy. Zobrazujú sa len informácie o názve filmu, jeho žánre, dátume pridania traileru alebo režisérovi či hereckom obsadení.

Veľkou výhodou Actual Movie Trailers je jej aktuálnosť. Narozdiel od iných podobných aplikácií, v nej totižto nájdete vždy len tie najnovšie filmové trailery, ktoré sú starostlivo vyberané a schvaľované jej samotnými autormi. Po otvorení tak máte okamžitý prístup k filmovým ukážkam, ktoré spustíte už po niekoľkých kliknutiach. K dispozícii je aj rýchle vyhľadávanie vo filmovej databáze IMDB, pomocou ktorého sa ku svojim obľúbeným filmom dostanete ešte rýchlejšie. Výhodou aplikácie je tiež to, že ku svojej funkčnosti nepotrebuje žiadne externé prehrávače. Čo nám naopak na aplikácii chýbalo najviac je asi to, že si trailery nemôžete uložiť do vlastného zoznamu obľúbených filmov. Veríme však, že vývojári mysleli aj na túto funkciu a že táto bude do aplikácie pridaná už v najbližších aktualizáciách.

Screenshot_2013-02-11-16-04-04 Screenshot_2013-02-11-16-06-00

Aplikácia je vhodná nielen pre filmových fanatikov, ale aj pre tých, ktorí sa o filmy zaujímajú len okrajovo alebo nemajú čas a chuť vyhľadávať trailery roztrúsené po webe. Vďaka Actual Movie Trailers máte všetky dôležité novinky a filmové trháky vždy so sebou. Aplikácia je s podporou reklám zadarmo dostupná na Google Play, no k dispozícii je aj platená PRO verzia bez reklám, za 1,49 eura. Tá by do budúcnosti mala oproti free verzii získať aj niekoľko funkcií navyše.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: 1,49 €
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: 1,49 €

12.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+