MojAndroid

4ka je prvým slovenským operátorom, ktorý zaznamenal trend zvaný Pokémon Go a priniesol pre svojich zákazníkov zaujímavú ponuku. Celosvetový zápal pre zbieranie Pokémonov spája so svojou aktuálnou produktovou propozíciou, kde pri prenose čísla zákazníkovi dáva 10 GB dát zadarmo. Hráči Pokémon Go tak môžu zbierať svoje animované postavičky bez obmedzení. Smútiť však nemusia ani aktuálni zákazníci operátora, ktorí podľahli novej mánii.

Náš tip
Pokémon GO má vlastný server aj na Slovensku. Koniec problémom s pripojením?

Dátový balíček s objemom 1 GB sa totižto v 4ke dá kúpiť iba za 1 euro, čo je v porovnaní s cenami iných operátorov naozaj výhodná ponuka. 4ka tvrdí, že svojim vlastným internetom pokrýva najmä mestá, kde je najviac Pokémonov, Pokéstopov a telocviční.

V SWAN Mobile sme veľkými fanúšikmi hry Pokémon GO a viacerí členovia tímu aktívne Pokémonov zbierajú. Je veľkou výhodou, že v okolí nášho sídla v bratislavskej Karlovej Vsi ich možno chytiť celkom dosť, dokonca na konci ulice máme telocvičňu. Cesta do práce alebo na obed tak trvá mnohým o čosi dlhšie. Ako to už býva, zápale hry človek nesleduje, koľko predátuje. Aj preto hráčom spomedzi našich zákazníkov odporúčame dátové balíky. V prípade balíka 4G GIGA, ktorý za jedno euro ponúka 1 GB dát v našej sieti, ponúkame aj možnosť automatickej obnovy. Hráč sa tak môže sústrediť na zber Pokémonov a nemusí riešiť účet za dáta. – povedal Roland Kyška, riaditeľ pre korporátnu komunikáciu 4ky.

21.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+