MojAndroid

Štvrtý mobilný operátor sa rozhodol štedro obdarovať zákazníkov, ktorí si oddnes do 4ky prenesú svoje telefónne číslo. Každý nový Štvorkár získa jednorazovo 10 GB dát v sieti 4ky na dva mesiace úplne zadarmo.

„Neustále evidujeme vysoký záujem našich zákazníkov o prenos telefónneho čísla a kontinuálne rastúci dopyt po mobilných dátach. Na základe týchto dvoch faktorov sme sa rozhodli spustiť novú letnú akciu. V 4ke už dáta zákazníci naháňať nemusia, stačí si preniesť číslo do 4ky a dostanú 10 GB dát na dva mesiace zadarmo,“ vysvetľuje riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb SWAN Mobile, a.s., Peter Helexa.    

Dáta zadarmo vo vlastnej sieti 4ky zákazník získa automaticky po úspešnou dokončení prenosu telefónneho čísla. Následne dostane okrem notifikačnej SMS o ukončení prenosu čísla aj správu o aktivácii 10 GB dátového balíka, ktorého platnosť sú dva mesiace. Akcia potrvá počas celých letných prázdnin a je platná do 3.9.2016.

Prenos čísla sa dá realizovať buď na pobočkách Slovenskej pošty alebo z pohodlia domova pri objednávke SIM karty Moja4ka prostredníctvom e-shopu. Akcia platí súčasne pre oba kanály.

Náš tip
4ka rozšírila ponuku mobilov o Samsung Galaxy J5

K dispozícii naďalej výhodné dátové balíky

Ak si zákazník minie všetky dáta v priebehu dvoch mesiacov, ďalej dátuje za výhodnú cenu 0,04 eura za 1 MB alebo si môže aktivovať ďalšie dátové balíky podľa potreby. Štvorkári, ktorí sa nachádzajú mimo pokrytia vlastnou mobilnou sieťou 4ky si môžu prikúpiť dátový balík GIGA PLUS za 4 eurá, ktorý umožní dátovať aj v sieti partnera národného roamingu. Balík sa dá aktivovať zaslaním SMS v tvare GIGA PLUS 1 na skrátené číslo 950. V takomto prípade sa prioritne dáta čerpajú najprv z balíka GIGA PLUS.

Po prečerpaní alebo skončení platnosti akcie 10 GB na dva mesiace zadarmo si môžu zákazníci aktivovať aj dátový balík GIGA, kedy získajú za jedno euro 1 GB dát na 30 dní vo vlastnej sieti 4ky. Pre jednorazovú aktiváciu stačí poslať SMS v tvare GIGA 1 na číslo 950. Pre aktiváciu dátového balíka GIGA s automatickou obnovou stačí poslať SMS v tvare GIGA na číslo 950.

„Našou modernou 4G sieťou aktuálne pokrývame už 60 percent obyvateľstva Slovenska, preto veríme, že naši zákazníci akciu v podobe 10 GB dát zadarmo aktívne využijú počas celého leta na dátovanie a chatovanie s priateľmi či rodinou. Navyše stále platí, že pri prenose telefónneho čísla do 4ky zákazníci neplatia  za dovoz kuriérom,“ doplnil Peter Helexa.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+