MojAndroid

Ak ste od začiatku podľahli hernej mánii s názvom Pokémon GO, možno vaša frustrácia cez víkend narástla ešte viac, ako keď ste minuli všetky pokélopty na Squirtlea a aj tak sa vám ho nepodarilo chytiť. Dôvodom bol niekoľkohodinový výpadok a niekoľko ďalších menších výpadkov, ktoré sprevádzajú hru od jej predstavenia. Spoločnosť Niantic, stojaca za vývojom aplikácie, čelí týmto problémom skvelým spôsobom.

Náš tip
Pokémon Go: 30 tipov a trikov, ktoré z vás spravia Pokémon majstra!

Pokemon GO MMO Server Status

Pre každú z krajín Európskej únie je teraz dostupný osobitný server, ktorý sa stará o spracovanie prevádzky. Na stránke MMO Server Status si môžete pozrieť jednotlivé servery a ich stav. Vďaka tomuto kroku by stabilita pripojenia mala byť oveľa lepšia. Spolu s oficiálnym predstavením hry u nás ale rapídne narástol aj počet hráčov, a tak ste sa možno aj vy stretli s krátkymi výpadkami, ktoré hru sprevádzajú v priebehu každého dňa. V každom prípade je ale slovenský server tým správnym krokom k tomu, aby bol počet týchto výpadkov limitovaný na minimum.

Zdroj: MMO Server Status

21.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+