MojAndroid

Sú to presne 4 roky, odkedy 4ka začala definovať nové míľniky a posúvať hranice slovenského telekomunikačného trhu. Pri príležitosti svojich štvrtých narodenín prichádza rebelská 4ka s už tretím nekonečným produktom. Po paušáloch SLOBODA a dátových balíčkoch Nekonečné dáta majú zákazníci k dispozícii nový program.

DENNÉ NEKONEČNO

DENNÉ NEKONEČNO je skvelou voľbou predovšetkým pre tých, ktorí dátujú výnimočne. Zároveň sa však ale nemusia v dátovaní nijak obmedzovať. Množstvo dát ocenia napríklad na cestách či pri online sledovaní zápasu. Samozrejmosťou je sledovanie sociálnych sietí, mailov či online komunikácia s priateľmi. Prejdime teda k tomu najpodstatnejšiemu.

DENNÉ NEKONEČNO ponúka 10 GB dát za 1 euro na 1 deň, od aktivácie. Dáta je možné čerpať na celom Slovensku i v EÚ. DENNÉ NEKONEČNO si budú môcť zákazníci aktivovať od budúcej stredy 9. 10. 2019.

Pre aktiváciu DENNÉHO NEKONEČNA bude potrebné zaslať SMS v tvare: DN na číslo 950. DENNÉ NEKONEČNO odporúčame každému, kto nepotrebuje využívať celý mesiac dáta na svojej SIM karte alebo si chce dáta vyskúšať.

Primárne je balík určený pre zákazníkov bez paušálov, v prípade potreby si však každý môže takto navýšiť predplatené objemy dát v nových paušáloch alebo dátových balíkoch,“ vysvetľuje vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík.

4ka si už klasicky pripravila pri príležitosti narodenín pre svojich existujúcich zákazníkov darček. Bude ním celodenné dátovanie zdarma, a to už tento piatok 4. 10. Nie je potrebné nič aktivovať, operátor jednoducho nebude dátovú spotrebu v deň svojich narodenín vôbec účtovať. Je pritom jedno, či bude zákazník v sieti 4ky alebo v sieti partnera v národnom roamingu.

4ka karty predná a zadná strana

Štvrté narodeniny 4ky sú pre nás tak trochu symbolické. Prišli sme na trh ako štvrtý operátor (trochu nečakane), voláme sa preto 4ka, aj keď pre veľa ľudí sme už 1ka. Uspeli sme vďaka tomu, že sme im priniesli to, čo im v ponuke našej konkurencie dlhodobo chýbalo.

NAJVIAC dát a SLOBODU volania za prijateľné ceny. Po nedávnych produktových zmenách, keď sme zjednotili objemy dát vo vlastnej a partnerskej sieti, cítime veľkú pozitívnu energiu a podporu. Chceme za ňu všetkým poďakovať,“ hovorí riaditeľ 4ky Juraj Ondriš.

4ka nenecháva teda nič na náhodu a na 4. narodeniny obdarúva nielen svojich zákazníkov, ale prichádza i s ďalším skvelým nekonečným produktom.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+