MojAndroid

V pondelok 5.marca 2018 spustí operátor 4ka predaj nových paušálov pod názvom SLOBODA. 4ka tak pripravila pre zákazníkov zmenu svojho portfólia služieb, ako sme avizovali už včera.

Najlacnejší paušál za 5 eur

Najlacnejší paušál bude stáť 5 eur, pričom ku každému novému paušálu je možné dokúpiť aj veľké objemy dát v sieti 4ka.

“Nové portfólio je pokračovaním nášho boja za výhodné telekomunikačné služby pre ľudí na Slovensku. Vytvorili sme ho tak, aby si náš zákazník vedel jednoducho nakombinovať takú paletu služieb, akú práve potrebuje. Samozrejme, každý mesiac ten mix môže mať úplne iný,” vysvetlil výkonný riaditeľ SWAN Mobile Martin Mosný princíp zmeny.

  • Klient nájde v paušáloch okrem minút na volania a SMS správ aj 1 GB dát na celom Slovenku.
  • Najlacnejší nový paušál SLOBODA 100 prináša iba za 5 eur 100 minút alebo SMS a k tomu 1GB dát na celom Slovensku. Za ďalšie 3 eurá ponúka paušál SLOBODA 100 + aj 10GB dát v 4G sieti 4ky navyše.
  • SLOBODA 300 (9 eur) znamená 300 minút alebo SMS a 1GB dát na celom Slovensku. Za 3 eurá navyše dostane zákazník 15 GB dát v 4G sieti 4ky.
  • V novom paušáli SLOBODA ∞ má zákazník neobmedzené volania a SMS s 1GB dát v SR (17 eur) a za 3 eurá navyše dostane aj neobmedzený objem dát v 4G sieti 4ky.

„Okrem toho ostáva v ponuke aj obľúbený dátový balík GIGA, ktorý bude od pondelka ešte výhodnejší a bude platiť nielen v našej 4G sieti, ale aj v národnom roamingu v 3G sieti obchodného partnera. Cena 2 eurá za 1 GB dát je na Slovensku bezkonkurenčná,“ hovorí riaditeľ pre stratégiu SWAN Mobile Jozef Lasz.

Ak hľadáte čisto dátové služby, operátor má pre vás novinku v podobe paušálu SLOBODA DÁTA iba za 12 eur, ktorý zahŕňa neobmedzený objem dát v 4G sieti 4ky a 1GB dát na celom Slovensku.

Jednotkové ceny stále zostávajú v platnosti

V platnosti zostávajú 4 centy za minútu volania/SMS a 1 cent za 1 MB (na celom Slovensku + EÚ). Paušály SLOBODA si klient môže aktivovať cez zákaznícku sekciu Moja zóna na 4ka.sk, zaslaním aktivačného príkazu SMS na číslo 950 alebo na každej pobočke Slovenskej pošty, v SWAN CENTRÁCH a v špecializovaných sieťach Digitall a mobilonline.sk.

Čo so starými paušálmi

Klienti, ktorí majú staršie paušály, ich môžu aj naďalej využívať za pôvodných podmienok. 4ka sa však bude snažiť o to, aby už existujúci klienti prešli na nové paušály.

Zdroj: tlačová správa, rozhovor

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+