MojAndroid
Tlačové správy 14.september 2017

Mobilný operátor 4ka na jeseň rozširuje ponuku svojich neobmedzených produktov, z ktorých si svoje „nekonečno“ vyberie úplne každý. K obľúbenému paušálu TO.∞, ktorý ponúka neobmedzené dáta, minúty a SMS do všetkých sietí SR, pribudol nový čisto dátový paušál TO.∞ DÁTA pre všetkých dátujúcich Štvorkárov. A pre tých, ktorí si medzi sebou radi a dlho volajú, operátor prináša nový hlasový balík NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky. Okrem toho, ako darček od 4ky, si budú môcť všetci Štvorkári nový hlasový balík aktivovať na skúšku a telefonovať si medzi sebou celých 30 dní úplne zadarmo.

 

Volania medzi sebou donekonečna na mesiac zadarmo

Pre všetkých zákazníkov, ktorí radi telefonujú, pripravila 4ka nový hlasový balík NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky, s ktorým si Štvorkári môžu medzi sebou telefonovať bez obmedzení iba za 4 eurá na 30 dní. Balík si zákazníci môžu aktivovať k programu služieb Moja 4ka a kombinovať s ostatnými balíkmi a tiež s novými paušálmi TO.

Teraz si NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky môže vyskúšať zadarmo úplne každý. 4ka totiž pripravila pre nových aj verných zákazníkov od 13. septembra do 12. októbra zvýhodnenú ponuku, vďaka ktorej si môžu všetci Štvorkári telefonovať medzi sebou navzájom donekonečna. Postačí, ak zákazník zašle bezplatnú SMS v tvare VOLANIA na číslo 950 a na 30 dní od aktivácie získa neobmedzené volania zadarmo na účastnícke čísla 4ky na celom Slovensku. Už viac ako 450-tisíc štvorkárov si tak môže navzájom celý mesiac telefonovať, čo im len hrdlo ráči.

Čistokrvné dátové nekonečno

Do rodiny nových paušálov TO. pribudol nekonečný čisto dátový paušál TO.∞ DÁTA. Ten využijú hlavne tí užívatelia, ktorí potrebujú surfovať v mobile bez obmedzení a na komunikáciu s rodinou a priateľmi využívajú sociálne siete a rôzne aplikácie v mobilnom telefóne. Tiež tí, ktorí SIM kartu využívajú v tablete či inom dátovom zariadení. Nový dátový paušál TO.∞ DÁTA ponúka neobmedzené surfovanie na internete na celom Slovensku za 12 EUR na 30 dní a zákazník si ho môže aktivovať formou SMS v tvare TO.DATA na číslo 950.

„Celé leto si naši zákazníci mohli užívať prázdniny s nekonečným internetom od 4ky zadarmo a nekonečno u nás nekončí, práve naopak. Našich 450-tisíc zákazníkov na Slovensku si teraz môže celý mesiac telefonovať medzi sebou donekonečna úplne zadarmo,“ hovorí Jozef Lasz, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj spoločnosti SWAN Mobile, a. s., a dodáva: „Okrem toho, že sme pre všetkých Štvorkárov, ktorí radi a dlho telefonujú, uviedli balík neobmedzených volaní, máme zároveň pre tých, ktorí všetko vybavia cez internet, nový čisto dátový paušál TO.∞ DÁTA. Spolu s prvým neobmedzeným paušálom TO.∞, si tak svoje nekonečno vo 4ke vyberie naozaj úplne každý.“

Zdroj: Tlačová správa

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

11komentárov

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

Je to tak. Tetke som to aktivoval, vykecava si kede ským a kredit jej to nesťahuje. Teraz to má zadarmo ale za 4€ mesačne je to preňu zlatá vec na jej dôchodok.

2

takže za 12 eur mam neobmedzeny internet ked si to hodim do usb modemu? lebo teraz mam swan za 10 a 100 gb tak asi idem do toho

3

Je jedno kde som ci v centre ci mimo mesta ak mi niekti vola tak sa mi vacsinou dovola az na 2x a fljo trva kym zacne zvonit. Tak isto aj ked volam ja dlho vytaca cislo

4

dát je nekonečno , len pokrytie je konečno hneď za tabulov obce

5

ako "pevny" internet, ktory je mozne vyuzivat vo viacerych lokalitach s pokrytim, je to super... od skutocne mobilneho ma daleko :)

6

U nás OK signál.

7

Uz len to pokrytie zlepsit a parada. Lebo vyuzivanie nekonecnych dat cez druheho operatora je katastrofa :-/

8

cez druheho operatora to ide NEKONECNO dlho

9

Hlavne Záhorie lepšie pokryť a budem spokojný.

10

Vyzerá to super. Bude niečo také aj pre čísla s dobíjaním kreditu?

11

Však to je z dobijaním kreditu.

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+