MojAndroid

4ka odhalila novinky predčasne a na svojom webe informuje o novom balíku služieb TO.10. Ten zákazníkom štvorky prináša hneď niekoľko výhod. Aj keď nejde o žiadne nekonečno, ktoré sme avizovali v článku cez víkend, tak zákazníci sa majú na čo tešiť. Počnúc dnešným dňom si totiž môžu aktivovať 10 eurový balíček, ktorý im poskytne až 10GB dát v sieti štvorky, či 100 minút voľných volaní a SMS správ do všetkých sietí v celej EÚ. Využívanie TO.10 je bez viazanosti.

S automatickou obnovou balíka TO.10 sa vám balík obnoví každých 30 dní. Ak miniete 10GB dát v balíku skôr, balík sa obnoví skôr. Stačí, ak máte na SIM karte dostatočný kredit. Nespotrebované minúty/SMS nestratia svoju platnosť skôr a môžete ich využívať aj naďalej. Ak spotrebujete minúty/SMS skôr ako dáta, môžete naďalej telefonovať a SMSkovať iba za 4 centy za 1MIN/1SMS v celej EÚ.

Novinku od štvorky môžete samozrejme kombinovať s ďalšími službami a balíkmi operátora. K TO.10 si tak môžete pridať balíček GIGA PLUS s ktorým získate 1GB dát v národnom roamingu, teda mimo vlastnej siete 4ky. Operátor bude zákazníkov informovať aj o stave nespotrebovaných dát. Upozornenia dostanú pri zostávajúcom objeme dát vo výške 500MB, 50MB a 0 MB, prípadne 24 hodín a 1 hodinu pred ukončením platnosti dátového balíka.

Ako aktivujem balík?Stačí poslať SMS správu na číslo 950 v tvare TO.10 pre aktiváciu s automatickou obnovou za 10€.

to-10

16.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+