MojAndroid

Štvrtý mobilný operátor to s dátami myslí skutočne vážne. Potvrdzujú to nielen novinky z predchádzajúcich dní, kedy 4ka uviedla do platnosti nové pravidla využívania svojich dátových balíkov a rozšírila pokrytie 4G sieťou do ďalších miest. Teraz dáva štvrtý operátor čo to tušiť o novinke, ktorá by mohla zaujímať práve dátovo náročných používateľov a mohla by priniesť revolúciu aj medzi ostatných operátorov.

4ka už názvom pozvánky na tlačovú konferenciu prezrádza, o čo v najnovšej ponuke pôjde. “Doba dátová” je predzvesťou toho, že štvorka pripravuje nový dátový balík. Ďalšie indície odhaľuje webová stránka operátora s headlinom “Čoskoro TO. príde” a popisom “Máš telefón plný SMSiek o prečerpaných dátach? Zabudni na ne! Vezmi si TO. a internetuj donekonečna a ešte ďalej. Viac už čoskoro!” Magické je najmä slovíčko “donekonečna”, ktoré v nás vzbudzuje najväčšiu zvedavosť. Predstaví 4ka neobmedzený dátový balíček pre všetkých? Ako bude fungovať a kde ho budeme môcť využívať? Na tieto a ďalšie otázky dostaneme odpoveď na tlačovej konferencii už v pondelok! Sledujte nás a dozviete sa o aktuálnych novinkách medzi prvými.

15.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+