MojAndroid

Novinky z prostredia Android smartfónov, aktuálne informácie o aktualizáciách, úniky informácií, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalostí za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (30/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (30/2018)

Motorola moto z3 | Oficiálne

Spoločnosť Motorola uviedla svoj nový vlajkový smartfón s názvom Motorola moto z3. Ten však prináša minuloročný procesor Qualcomm. Poteší však aj pribalený Moto Mod ako voliteľné príslušenstvo priamo v balení tohto nového smartfónu.

Náš tip
Motorola moto z3 oficiálne: Minuloročný procesor a 5G Moto Mod priamo v balení

Samsung Galaxy Note 9 | Video

Spoločnosť Samsung dnes na svojom YouTube kanáli zverejnila nové video, ktoré púta na pripravovaný Samsung Galaxy Note 9 a upozorňuje na možnosť mať v zariadení až 1 TB miesta pre dáta. To dosiahnete kúpou verzie s 512 GB vnútornej pamäte a vložením microSD karty s kapacitou 512 GB.

Náš tip
Nové video potvrdzuje verziu Samsung Galaxy Note 9 s 512 GB pamäte | DOHADY
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Honor Note 10 | Oficiálne

Čínskemu výrobcovi Huawei, ale aj dcérskej značke Honor sa darí na trhu tak veľmi, že sa mu za posledný štvrťrok podarilo zosadiť spoločnosť Apple z 2. miesta v rebríčku predajnosti. Vďačí za to širokému portfóliu kvalitných smartfónov, ktoré tento týždeň rozšíril o model Honor Note 10. Mnohí sa ale iste pri pohľade na jeho veľkú uhlopriečku displeja budú pýtať, či sa stále jedná o smartfón alebo už o tablet.

Náš tip
Honor Note 10 oficiálne s obrovským displejom

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition | Falošné časti?

Nie všetko, čo sa leskne, je zlato. Takto môžeme opísať Xiaomi Mi 8 Explorer Edition po najnovších zisteniach. Tie tvrdia, že viditeľné časti pod jeho priehľadným zadným krytom údajne nie sú pravé komponenty základnej dosky.

Náš tip
Časti, ktoré vidíme na priehľadnom Xiaomi Mi 8 Explorer Edition sú zrejme falošné

Blackberry Evolve a Evolve X | Oficiálne

Značka Blackberry tento týždeň lákala videom na predstavenie dvoch tajomných modelov Blackberry Evolve a Evolve X v Indii. A tak sa aj stalo. Indický výrobca Optiemus Infracom získal licenciu na výrobu týchto noviniek, ktoré sa budú v prvej vlne predávať exkluzívne cez internetový obchod Amazon na miestnom trhu.

Náš tip
Blackberry predstavilo novinky Evolve a Evolve X

 

Ak máte zaujímavú aktuálnu informáciu z prostredia Android smartfónov, neváhajte a napíšte nám ju do komentárov!

5.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+