MojAndroid

Novinky z prostredia Android smartfónov, aktuálne informácie o aktualizáciách, úniky informácií, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalostí za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (29/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (29/2018)

Xiaomi Mi 8 | Aktualizácia

Spoločnosť Xiaomi prináša aktualizáciu na verziu nadstavby MIUI 9.5 Global aj pre svoj aktuálny vlajkový smartfón s názvom Xiaomi Mi 8. Práve táto verzia je v prípade novších zariadení tou aktuálnou, a ide pravdepodobne o prípravu na rozsiahlu aktualizáciu MIUI 10, ktorá príde neskôr v priebehu tohto roka. Momentálne je totiž stále v beta testovaní.

Náš tip
Vlajkový model Xiaomi Mi 8 dostáva update na verziu MIUI 9.5. Príde aj MIUI 10? | AKTUALIZÁCIA

HTC U12+ | Aktualizácia

Softvérová aktualizácia vlajkového modelu HTC U12+ je k dispozícii už aj na Slovensku. Prináša rôzne vylepšenia funkčnosti, stability či fotoaparátu. Jej veľkosť je 435,8 megabajtov, takže pokiaľ nemáte dostatočný balíček, odporúčame stiahnuť pomocou WiFi. Rovnako je potrebné mať dostatočne nabitú batériu, inak samotná aktualizácia nebude možná.

Náš tip
HTC U12+ dostáva aktualizáciu. Vylepšený je fotoaparát, výdrž či Edge Sense
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu HTC U12+.

Samsung Galaxy Note 8 | Aktualizácia

Juhokórejský výrobca Samsung nezabúda ani na potrebnú softvérovú podporu svojich špičkových zariadení. Vlajkový smartfón Samsung Galaxy Note 8 dostáva ďalšiu softvérovú aktualizáciu. Tá tentokrát zahŕňa aj júlový bezpečnostný balíček, prinesie taktiež vylepšenie stability samotného smartfónu a opravy chýb.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8 dostáva júlový bezpečnostný balíček | AKTUALIZÁCIA
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Motorola Moto g⁶ Plus | Nimbus Blue

Spoločnosť Motorola aktualizuje svoje portfólio Moto g⁶ Plus smartfónov o novú farebnú verziu. Na Slovensko tak prichádza aj farba s názvom Nimbus Blue. Tá doplní aktuálnu verziu  Deep Indigo, ktorú si už zákazníci mohli na našom trhu zakúpiť.

Náš tip
Motorola Moto g⁶ Plus prichádza na Slovensko v novej farebnej verzii
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Motorola Moto g⁶ Plus.

Sony Xperia XZ3 | VIDEO

Japonská spoločnosť Sony síce už tento rok predstavila smartfóny Xperia XZ2, respektíveXZ2 Compact, a následne v apríli Xperiu XZ2 Premium, ale už koncom augusta na veľtrhu IFA 2018 v Berlíne by mala ukázať novú generáciu svojej vlajkovej lode Xperiu XZ3.

Náš tip
Pozrite si pripravovanú vlajkovú loď Sony Xperiu XZ3 zo všetkých strán | VIDEO
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ak máte zaujímavú aktuálnu informáciu z prostredia Android smartfónov, neváhajte a napíšte nám ju do komentárov!

29.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+