MojAndroid

Novinky z prostredia Android aplikácií, aktuálne informácie o aktualizáciách, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalostí za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (29/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (29/2018)

VLC Player | Zablokovaný pre Huawei

Smartfóny spoločnosti Huawei sú známe najmä kvôli ich pomerne robustnej grafickej nadstavbe. Tá do určitej miery maskuje celý operačný systém Android. Táto nadstavba s názvom EMUI má veľmi agresívny program na správu aplikácií na pozadí, vďaka ktorému si už z Obchodu Play nestiahnete obľúbený prehrávač VLC.

Náš tip
Na Huawei smartfóny už nestiahnete VLC Player. Vývojár to zablokoval

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

YouTube Explore | Príde aj na Android?

Nový experiment spoločnosti YouTube nesie názov Explore. Najnovšia funkcionalita by mala používateľom mobilnej aplikácie pomôcť nájsť nové kanály či videá, na základe toho, čo pozerávajú. Explore funkcia sa objaví v podobe karty v spodnej časti domovskej obrazovky aplikácie.

Náš tip
YouTube Explore: Lepšia pomôcka pri vyhľadávaní nových videí

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Dark Sky Map | Najmä pre fotografov

Či už vlastníte špičkovú zrkadlovku, lacnejší digitálny fotoaparát, alebo fotomobil, určite ste niekedy skúšali spraviť peknú fotku nočnej oblohy a snažili sa nasnímať čo najviac hviezd. Ak sa vám to však niekoľkokrát nepodarilo, bolo to možno preto, že ste sa snažili fotku spraviť blízko mesta alebo priamo v meste. Pekný výhľad na hviezdy vám totiž môže pokaziť takzvané „svetelné znečistenie“.

Náš tip
Dark Sky Map – Pomôcka pre nočných fotografov
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Asphalt 9: Legends | Oficiálne

Nový herný titul z dielne známeho štúdia Gameloft s názvom Asphalt 9: Legends je už aktuálne k dispozícii pre obe platformy Android a iOS. Stalo sa tak o deň skôr, než bolo pôvodne plánované uvedenie tejto populárnej pretekárskej arkády. Zahrajte si ju aj na vašom Android zariadení.

Náš tip
Titul Asphalt 9: Legends je už k dispozícii na Android a iOS. Prišiel o deň skôr
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Verzia: 1.0.1a
Aktuálna cena: Zdarma

Alto’s Odyssey | Aj na Android

Do Obchodu Play dorazil ďalší dlho očakávaný herný titul. Alto’s Odyssey si tak môžu vychutnať už aj používatelia na platforme Android. Akčný herný titul z dielne štúdia Noodlecake Studios si navyše môžete stiahnuť už teraz a zadarmo. Herný zážitok si môžete prezrieť aj na videu nižšie.

Náš tip
Herný titul Alto’s Odyssey je už k dispozícii v Obchode Play | VIDEO
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Ak máte tip na zaujímavú Android aplikáciu zo slovenskej alebo zahraničnej produkcie, neváhajte a napíšte nám do komentárov!

28.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+