MojAndroid

YouTube dnes predstavil ďalšiu mobilnú aplikáciu. Jej názov je YouTube Go a jej cieľom je zhromaždiť videá z YouTube pre neskoršie prezeranie v offline režime. Výhodou je, že si videá môžete stiahnuť počas doby, kedy ste pripojení k Wi-Fi a vzhliadnuť ich neskôr, napríklad počas cestovania alebo v zahraničí.

youtube-go

Aplikácia bola prvýkrát predstavená v septembri 2016, no na verejnosť sa dostala až teraz. Sama o sebe je veľmi jednoduchá a ponúka len vyhľadávanie videí a záložku, ktorá zobrazuje stiahnuté videá. Ešte pred stiahnutím samotného videa si môžete zvoliť kvalitu, v ktorej ho chcete stiahnuť. 5 minútové video má v priemernej kvalite veľkosť približne 15 MB.

Náš tip
YouTube Go je nová aplikácia pre offline prehliadanie a zdieľanie videí

 

Dostupná aj na Slovensku. Má to ale háčik

Aplikácia YouTube Go je dostupná aj na Slovensku. Ak sa vám ju nepodarí nainštalovať z obchodu Play, môžete si ju stiahnuť vo forme APK súboru. Po nainštalovaní musíte uviesť svoju e-mailovú adresu a telefónne číslo, na ktoré dostanete SMS s potvrdzujúcim PIN kódom, ktorý je potrebné zadať pri prvotnom nastavení aplikácie. Následne vás vďaka vášmu telefónnemu číslu a e-mailu budú môcť vyhľadať vaši priatelia a budete si môcť jednoducho zdieľať videá medzi sebou.

Samotné používanie aplikácie má ale jeden háčik – aktuálne na Slovensku nestiahnete pre offline prezeranie žiadne video. Alebo aspoň my sme nenašli také video, ktoré by sme si do zariadenia mohli uložiť. Veríme však, že sa to postupne zmení a už čoskoro budú offline videá dostupné aj v našich končinách. Pokiaľ si aplikáciu vyskúšate, dajte nám vedieť, ako sa vám pozdáva.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

9.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+