MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo služba WhatsApp získala možnosť zdieľania obrázkových statusov. Po tom, ako túto funkciu predstavili rôzne iné sociálne siete a platformy, zrejme iba málokto preferuje komunikačnú službu WhatsApp. Nájdu sa aj takí a pre nich je priam stvorený Xposed modul s názvom XStatus Changer, ktorý umožní tieto obrázkové statusy plánovať.

Modul je v celku veľmi jednoduchý, no, samozrejme, k jeho použitiu budete potrebovať ROOT zariadenia a nainštalovaný Xposed Framework. Myslite ale na to, že modul je stále iba v alfa verzii. Znamená to napríklad to, že funguje iba s konkrétnou verziou aplikácie WhatsApp, konkrétne v2.17.79(451674). Môžete si síce naplánovať statusy, no po uverejnení posledného sa modul deaktivuje.

Celý postup s odkazom na stiahnutie modulu aj s popísanou funkcionalitou a známymi problémami nájdete na fóre XDA. Hoci táto funkcia zrejme neosloví veľké množstvo používateľov, tí najväčší priaznivci služby WhatsApp si určite prídu na svoje.

Zdroj: XDA

14.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+