MojAndroid

Podľa správ z webu Gizmo China došlo k spusteniu aktualizácií na novú nadstavbu HyperOS pre hneď viacero smartfónov. Najnovšie hlásenia pochádzajú od používateľov modelov Xiaomi 12 Pro a Xiaomi 11 Lite 5G NE. Pred pár hodinami sa novej verzie firmvéru dočkali aj používatelia telefónu Redmi Note 11 Pro 4G.

Tešíte sa na HyperOS? Skontrolujte si dostupnosť aktualizácie

Ak vlastníte podporovaný smartfón značky Xiaomi či Redmi, teraz by sa oplatilo v nastaveniach manuálne vyhľadať dostupnosť aktualizácie systému. Možno sa pošťastí a nová aktualizácia sa objaví aj vám. HyperOS postavený na najnovšom operačnom systéme Android 14 mieri na čoraz viac zariadení aj na globálnom trhu. Aktualizácia so sebou prináša najnovšie februárové bezpečnostné opravy. Ak ste aktualizáciu na váš konkrétny smartfón dostali, informujte nás o tom v diskusii pod článkom.

Mohlo by vás zaujímať:

Xiaomi 13T Pro
Xiaomi 13T Pro

Aktualizácie u konkurencie

Modely Google Pixel dostávajú aktualizácie s februárovými bezpečnostnými záplatami. Toto je zoznam smartfónov od spoločnosti Motorola, ktoré dostanú aktualizáciu na Android 14. A vlastníte jeden z týchto starších modelov značky Sony, pravdepodobne na vás v nastaveniach čaká aktualizácia na Android 14.

Náš tip
Prvý pacient Elona Muska s čipom v mozgu, dokáže pomocou myšlienok hýbať kurzorom myši
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.2.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+