MojAndroid

Google po dlhšej dobe aktualizoval Pixely presne v sľubovaný termín, ktorým je prvý pondelok týždňa. Smartfóny tejto značky dostávajú najnovšie februárové bezpečnostné záplaty. Informácie priniesla stránka GSMArena.

Dostal februárovú aktualizáciu aj váš Google Pixel?

Všetky podporované smartfóny Google Pixel by už mali mať k dispozícii novú verziu firmvéru, ktorá so sebou prináša februárové bezpečnostné opravy. Na notifikáciu o dostupnosti aktualizácie si možno ešte pár dní počkáte, no ak nový softvér vyhľadáte v nastaveniach manuálne, bude ihneď k dispozícii.

recenzia Google Pixel 8 Pro
Google Pixel 8 Pro

Okrem zlepšeného zabezpečenia aktualizácia má zlepšiť stabilitu systému, výkon, kvalitu a taktiež aj kvalitu fotografií na modeloch Pixel 8 a Pixel 8 Pro vrátane opráv určitých problémov s displejom. Skladací Pixel Fold dostáva opravu problémov týkajúcich sa vonkajšej obrazovky a ďalšie všeobecné zlepšenia vrátane vylepšenej stability Wi-Fi. Zmienené sú aj opravy s výkonnosťou v určitých aplikáciách tretích strán na všetkých aktualizovaných zariadeniach Google Pixel.

Aktualizácie u konkurencie

Vlastníte smartfón značky Motorola? Na tieto by mal oficiálne doraziť Android 14. Staršie smartfóny Sony dostávajú najnovší operačný systém Android 14. Pokiaľ patríte k majiteľom týchto Xiaomi / Redmi / POCO smartfónov, onedlho môžete očakávať aktualizáciu na novú nadstavbu HyperOS. Na záver ešte zmienime, že Androidu 14 sa dočkali aj modely Asus Zenfone 10 či Samsung Galaxy A52 5G.

Náš tip
Najlepšie mobily do 500 eur | 2024
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
6.2.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+