MojAndroid

Spoločnosť Facebook pokračuje vo vylepšovaní svojej četovacej služby WhatsApp. Podľa portálu Android Central teraz pracuje na možnosti reagovať na správy pomocou emodži.

WhatsApp emodži reakcie
Foto: AndroidCentral.com

Túto funkciu dnes ponúka už väčšina populárnych četovacích služieb, vrátane Facebook Messengera či Signalu. Ako môžete vidieť na obrázku vyššie, WhatsApp vám zatiaľ dá na výber len zo siedmich emodži. Reakcie taktiež nebudú anonymné, čo znamená, že v prípade skupinových četov môžu ostatní používatelia vidieť, kto ako reagoval na konkrétnu správu.

Zatiaľ sa nevie, kedy sa táto funkcia dostane do beta verzie aplikácie. Bude však najprv k dispozícii pre beta testerov so systémom Android.

WhatsApp neustále pridáva nové funkcie

WhatsApp v posledných týždňoch predstavil viacero nových funkcií, vrátane správ, ktoré zmiznú po jednom pozretí či možnosť prenášať históriu četov naprieč platformami Android a iOS. Kým správy na jedno pozretie boli do aplikácie pridané začiatkom augusta, možnosť prenášať históriu medzi rôznymi systémami bola oficiálne pridaná len niekoľko dní dozadu. V súčasnosti je dostupná pre najnovšie vlajkové lode spoločnosti Samsung, WhatsApp však potvrdil, že čoskoro príde aj na ďalšie zariadenia.

Koncom roka sa môžeme tešiť aj na príchod podpory prihlásenia na viacerých zariadeniach, konkrétne až na štyroch zariadeniach súčasne. Táto novinka je momentálne v beta verzii aplikácie pre Android aj iOS. Služba v Indii taktiež testuje nové tlačidlo na uľahčenie odosielania platieb.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free
  • WhatsApp Messenger Screenshot
  • WhatsApp Messenger Screenshot
  • WhatsApp Messenger Screenshot
  • WhatsApp Messenger Screenshot
  • WhatsApp Messenger Screenshot
Náš tip
WhatsApp: Chyba vo filtri pre úpravu fotografií umožňovala útočníkom prístup k vašim dátam

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+