MojAndroid

WhatsApp je dnes jednou z najpoužívanejších komunikačných služieb na svete. Aj preto sa môže stať, že váš zoznam konverzácii je preplnený rôznymi chatmi a keď chcete nájsť jeden konkrétny, chvíľu vám to trvá. WhatsApp teraz ale odpovedá skvelou novinkou.

Náš tip
WhatsApp dostáva od Facebooku vlastné príbehy

Lepšia organizácia konverzácií

Nová funkcia je extrémne jednoduchá, no zároveň skutočne užitočná. Umožní vám totiž pripnúť zvolené konverzácie na vrch poradia. Vďaka tomu budete mať konverzácie s obľúbenými kontaktmi vždy po ruke a nebudete ich musieť hľadať v zozname. Konverzáciu pripnete dlhým stlačením konverzácie a zvolením novej funkcie pripnutia. Takto si môžete pripnúť najviac tri konverzácie.

Samozrejme, dočasne sem môžete pripnúť konverzáciu, o ktorej viete, že sa k nej v najbližšej dobe budete vracať. Potom jej môžete zasa jednoducho zrušiť pripnutie, čím sa znovu dostane do štandardnej zmesi ostatných konverzácií.

WhatsApp odpovedá náročným používateľom

Táto funkcia je jednoznačne určená pre tých používateľov, pre ktorých je WhatsApp jedným z hlavných nástrojov komunikácie. V posledných rokoch ale takýchto používateľov pribúdalo a dnes sa ich na svete určite nájde veľké množstvo.

Novú funkciu je možné získať dvomi spôsobmi. Môžete sa zapojiť do beta testovania aplikácie a počkať na aktualizáciu. Hoci my medzi beta testerov patríme, novinku zatiaľ k dispozícii nemáme. Môžete si ale stiahnuť aj APK súbor a novinku si vyskúšať týmto spôsobom.

WhatsApp 2.17.163 – APK Súbor

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

1.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+