MojAndroid

Je to už pomerne dávno, čo aplikácia Waze predstavila šikovnú integráciu s hudobnou aplikáciou Spotify. Vďaka tej je možné priamo počas používania navigácie zároveň jednoducho prepínať hudobné skladby bez toho, aby bolo potrebné prepínať sa medzi aplikáciami. Vďaka tomu môže pozornosť šoféra zostať na vozovke a zároveň má plný prístup k ovládaniu skladieb v playliste. Waze teraz oznámil podobnú integráciu s mnohými ďalšími aplikáciami s hudbou a podcastmi.

Novinka nesie označenie Waze Audio Player. Ide teda o akési rozšírenie pre klasickú navigáciu. Používatelia tak už nebudú limitovaní iba na jedinú službu (Spotify), ale budú si môcť vybrať z oveľa širšej škály rôznych aplikácií. Podporované sú služby Pandora, Deezer, iHeartRadio, NPR One, Scribd, Sticher, TuneIn a stále aj Spotify. Niektoré služby však fungujú iba v Android aplikácii, v iOS verzii je podpora trošku slabšia. Naopak, v prípade aplikácie Deezer zatiaľ platí, že podpora pre túto službu je iba v aplikácii pre iOS.

Aktivácia služby je pritom veľmi jednoduchá – stačí, keď sa uistíte, že máte nainštalovanú najnovšiu verziu hudobnej či podcastovej aplikácie a následne už iba v aplikácii Waze kliknete na ikonu služby, ktorú chcete pri navigácii používať. A to je všetko! Ako obyčajne, aj teraz môžeme rátať s postupným uvoľňovaním aktualizácie. Ak ju ešte nemáte, nezúfajte, určite sa čoskoro dostaví aj na vaše zariadenie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
21.11.2018
Zdroj: Waze

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+