MojAndroid

Nové partnerstvo medzi tvorcami aplikácie Waze a Spotify prináša zaujímavé novinky najmä pre používateľov oboch aplikácií. Ide o možnosť používať určité funkcie zo Spotify priamo v aplikácii Waze a tiež naopak. Chystané novinky ocenia najmä používatelia za volantom.

Náš tip
Waze prináša hlasové vyhľadávanie a triedenie bodov záujmu

Pri používaní aplikácie Waze budete mať možnosť preskočiť na ďalšiu skladbu z vášho Spotify playlistu priamo v prostredí navigácie. K dispozícii bude tiež náhľad nasledujúcich skladieb v playliste. Nastavenia takisto umožnia zapnúť hudbu zo Spotify automaticky pri spustení aplikácie Waze. Ako používateľ aplikácie Spotify môžete počas prehrávania hudby spustiť štart navigácie alebo sa tiež presúvať medzi týmito dvoma aplikáciami jediným kliknutím.

Waze-SPotify

Funkcia prepínania jedným dotykom však bude dostupná len v prípade úplného zastavenia vozidla. Ide o bezpečnostné opatrenie, ktoré má zaistiť čo najväčšiu pozornosť smerom k cestnej premávke. Celá nová integráciaje  zameraná najmä na zvýšenie pozornosti. Nové funkcie ušetria trochu času v prípade používania oboch aplikácií a vy ako šofér tak nie ste nútený zdĺhavo prepínať medzi aplikáciami.

Náš tip
Spotify pripravuje službu pre streamovanie hudby v bezstratovom formáte

Spoločnosti Waze a Spotify zatiaľ nezverejnili termín sprístupnenia novej aktualizácie, ktorá prinesie spomínané novinky. V oficiálnom blogu aplikácie Waze však padla informácia, že nové funkcie budú dostupné pre používateľov Android smartfónov už v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov.

Patríte medzi aktívnych používateľov aplikácií Waze a Spotify? Ktoré z ich funkcií najviac preferujete? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidauthority

15.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+