MojAndroid

Len pred pár dňami sme ukončili ďalšiu súťaž na našej stránke. 10 000 z vás sa zapojilo do súťaže o HTC 10, najnovšiu vlajkovú loď spoločnosti HTC. Stačilo, aby ste odpovedali na 3 jednoduché otázky. Pokiaľ boli vaše odpovede správne a svoju účasť v súťaži ste potvrdili aj e-mailom, dostali ste sa do žrebovania. V ňom sme vymazali duplicitné odpovede a vyžrebovali jedného šťastlivca, ktorý si od nás odnesie nové HTC 10.

HTC 10-recenzia-7

Zo všetkých prihlásených sa tentokrát usmialo šťastie na súťažiaceho s menom Marián Letko, ktorému touto cestou srdečne gratulujeme! Výhercu budeme o ďalších krokoch o prevzatí výhry informovať e-mailom. Tí z vás, ktorí sa zapojili, no nevyhrali – nezúfajte! Už čoskoro budete môcť na stránke MôjAndroid.sk súťažiť o ďalšie hodnotné ceny a zariadenia! Ďakujeme za vašu priazeň a vidíme sa pri ďalšej súťaži!

Súťaž priniesla spoločnosť HTC v spolupráci s MojAndroid.sk. 

18.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+