MojAndroid

Web MôjAndroid.sk vám v spolupráci so spoločnosťou HTC prináša súťaž o najnovší smartfón HTC 10Súťaž začína dnes, 20. júna 2016 a prebieha na stránke MôjAndroid.skSúťaž končí po prihlásení 10 000 súťažiacich alebo najneskôr 20. júla 2016 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 10 000 čitateľov má možnosť vyhrať HTC 10!

HTC 10-recenzia-18

Náš tip
HTC 10: Vitaj späť, HTC! | RECENZIA

Zapojiť sa do tejto súťaže je naozaj jednoduché. Stačí navštíviť špeciálnu mikrostránku Vyhraj HTC 10 a odpovedať na 3 jednoduché otázky. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto vám odporúčame odpovede skontrolovať na stránke htc.sk. Po vyplnení všetkých 3 súťažných otázok a vašich kontaktných údajov vám bude zaslaný potvrdzujúci e-mail. Po kliknutí na odkaz v ňom sa oficiálne zapájate do súťaže o HTC 10. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+. Ponáhľajte sa, počet miest v tejto súťaži je obmedzený!

tlacidlo-sutaz-copy

20.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+