MojAndroid

Len pred pár dňami sme ukončili ďalšiu súťaž na našej stránke. 6 000 z vás sa zapojilo do súťaže o CAT S60, odolný smartfón, ktorý má ako prvý na svete zabudovanú termokameru! Stačilo, aby ste odpovedali na 4 jednoduché otázky. Pokiaľ boli vaše odpovede správne a svoju účasť v súťaži ste potvrdili aj e-mailom, dostali ste sa do žrebovania. V ňom sme vymazali duplicitné odpovede a vyžrebovali jedného šťastlivca, ktorý si od nás odnesie nový CAT S60.

Cat-S60-recenzia-10

Zo všetkých prihlásených sa tentokrát usmialo šťastie na súťažiaceho s menom Emanuel Čangel, ktorému touto cestou srdečne gratulujeme! Výhercu budeme o ďalších krokoch o prevzatí výhry informovať e-mailom. Tí z vás, ktorí sa zapojili, no nevyhrali – nezúfajte! Už čoskoro budete môcť na stránke MôjAndroid.sk súťažiť o ďalšie hodnotné ceny a zariadenia! Ďakujeme za vašu priazeň a vidíme sa pri ďalšej súťaži!

15.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+