MojAndroid

Výhodou Androidu oproti konkurenčným platformám je možnosť úpravy. Od celej ROM, cez rôzne systémové nastavenia, až po také detaily, akými sú ikony a ich vzhľad, Android si jednoducho môžete prispôsobiť podľa seba. V seriáli Vyberáme najkrajšie ikony pre Android sa vám budeme snažiť priniesť niekoľko zaujímavých tipov na balíčky ikon, ktoré by aspoň čiastočne mohli oživiť prostredie vo vašom smartfóne alebo tablete. Ak pozorne sledujete naše články, tak ste rozhodne neprehliadli ani predošlé časti tohto seriálu a budeme radi, ak nám v komentároch pod článkom napíšte, aké ikony na svojom zariadení používate vy.

Seriál Vyberáme najkrajšie ikony pre Android:

Flui

Krásny balíček s plochými ikonami a pekným tieňovaním, ktorý obsahuje viac ako 1000 ikon. Je dostupný na takmer každom launcheri a je zadarmo, takže sa rozhodne oplatí aspoň vyskúšať.

flui-1 flui-2

Verzia: 2.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Adastra

Adastra sú ikony, ktoré majú oválny tvar a prinášajú dizajn, ktorý inde nenájdete. V tomto balíku nájdete viac ako 1300 ikon pre rôzne aplikácie a je rovnako zadarmo a kompatibilný s rôznymi launchermi.

adastra


Whicons

Fanúšikovia tmavých pozadí a OLED displejov si prídu na svoje pri balíku s názvom Whicons. Ten obsahuje 3200 ikon s jednoduchými tvarmi, ktoré sú biele. Rovnako ako predošlé balíky, aj tento je dostupný bezplatne.

whicons

Verzia: 9.10.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9.10.0
Aktuálna cena: Zdarma

Monsterball

Pokémon mánia prišla aj k výrobcom ikon. Chceli by ste mať na ploche všetky ikony v tvare pokélopty? Balíček Monsterball vám to umožní. Hoci zatiaľ obsahuje iba 20 ikon, autor už teraz pracuje na ďalších, ktoré do aplikácie čoskoro doplní.

monsterball-1 monsterball-2


RETRO ICONS

Nie všetko moderné je aj pekné. Rozhodne sa medzi vami nájdu aj takí, čo majú radi starú dobrú klasiku. Pre vás sme si v tomto výbere pripravili balíček s názvom RETRO ICONS. Je dostupný zadarmo a obsahuje 1150 naozaj vymakaných ikon.

retro-icons

Verzia: 4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4
Aktuálna cena: Zdarma
18.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+