MojAndroid

Výhodou Androidu oproti konkurenčným platformám je možnosť úpravy. Od celej ROM, cez rôzne systémové nastavenia, až po také detaily, akými sú ikony a ich vzhľad, Android si jednoducho môžete prispôsobiť podľa seba. V seriáli Vyberáme najkrajšie ikony pre Android sa vám budeme snažiť priniesť niekoľko zaujímavých tipov na balíčky ikon, ktoré by aspoň čiastočne mohli oživiť prostredie vo vašom smartfóne alebo tablete. Ak pozorne sledujete naše články, tak ste rozhodne neprehliadli prvú časť tohto seriálu, kde sme si pre vás pripravili výber 5 zaujímavých balíčkov ikon. Dnes tu pre vás máme ďalšiu päticu balíčkov, no budeme radi, ak nám v komentároch pod článkom napíšte, aké ikony na svojom zariadení používate vy.

Náš tip
Vyberáme najkrajšie ikony pre Android #1

CandyCons

Ikony v štýle Material dizajnu, ktoré ponúka balíček CandyCons, si zamiluje každý fanúšik plochého štýlu a čistého Androidu. Aplikácia ponúka zadarmo až 1030 ikon, ktoré je možné použiť až v 24 rôznych launcheroch. Ak sa vám tieto ikony páčia, môžete si ich bezplatne stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Min

Pre fanúšikov minimalizmu sme si dnes pripravili balíček s názvom Min. Ten ponúka jednoduché biele ikony, ktoré najviac vyniknú na tmavých tapetách. Zadarmo máte k dispozícii až 1500 ikon, takže si určite vyberiete tie, ktoré sa vám budú hodiť. V aplikácii okrem ikon nájdete aj niekoľko pozadí, ktoré sa k nim dokonale hodia.

Verzia: 4.0.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Clix

Štvorcové ikony sú ešte stále v móde, a ak sú doplnené aj o pekné zaoblené rohy, tak si určite nájdu svojich zástancov. Presne to je prípad balíčka s názvom Clix, v ktorom nájdete viac ako 400 ikon s tým, že autor aplikácie pravidelne dopĺňa do databázy nové kúsky. Ak chcete nejakú špeciálnu ikonu, môžete vývojára požiadať, aby ju vyrobil presne pre vás, a to priamo v aplikácii.

Verzia: 4.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Crispy

Ak aj vy radi vytŕčate zo štandardu a máte radi netradičné veci, tak vás možno zaujme balíček ikon s názvom Crispy. Ten ponúka farebné ikony v peknom prevedení, ktoré sú k dispozícii za zaujímavú cenu. Okrem množstva ikon obsahuje aj táto aplikácia rôzne tapety a nástroj na vyžiadanie vytvorenia špeciálnej ikony, ktorá sa v balíčku ešte nenachádza.

Verzia: 2.9
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: 1,19 €
Verzia: 2.9
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: 1,19 €

Lines Free

V jednoduchosti je krása. Aj tak by sa dali pomenovať ikony Lines Free, ktoré sú vytvorené z jednoduchých bielych čiar. Hoci obsahuje bezplatná verzia aplikácie iba obmedzené množstvo ikon, v platenej verzii nájdete až 2200 ikon pre všakovaké aplikácie. Ikony si môžete stiahnuť po kliknutí na odkaz nižšie.

Verzia: 2.8.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.8.7
Aktuálna cena: Zdarma
17.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+