MojAndroid

Populárny prehrávač multimediálnych súborov VLC nedostal väčšiu aktualizáciu s novými funkciami už takmer rok. Teraz však prichádza komplexná aktualizácia a vývojári prinášajú celý rad nových funkcií. Pôjde práve o aktualizáciu, ktorú tento prehrávač už dlhšiu dobu potreboval.

Picture-in-picture a Android Auto

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 39. týždeň 2017

Nová aktualizácia prinesie podporu režimu picture-in-picture pre zariadenia so systémom Android Oreo, nebude chýbať tiež implementácia systému Android Auto. Okrem týchto noviniek bola pridaná podpora 360-stupňového videa s dynamickým používateľským rozhraním a prvkami Material dizajnu. Nový spôsob vyhľadávania a integrácia služieb Google Now bude pridaná až po aktualizácii spolu s rýchlejším spustením aplikácie a štartu prehrávania videa.

Z noviniek zaujme tiež režim DayNight a nové ovládanie gestami. Dvojité kliknutie na obrazovky vo videoprehrávači vám posunie dané video o 10 sekúnd. Nemenej dôležitou funkciou sú vlastné ekvalizéry alebo “audio boost” v rámci prehrávania videa. Toto sú len niektoré zmeny, ktoré prichádzajú s aktualizáciou. Aplikáciu VLC si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

5.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+