MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 38. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 37. týždeň 2017

Another Lost Phone: Laura’s Story

Máte radi detektívky, prípadne tajuplné a neodhalené prípady na štýl známeho seriálu “13 Reasons Why?” Jedným zo zaujímavých titulov tak môže byť aj pre vás mobilná hra Another Lost Phone: Laura’s Story. V rámci príbehu odhaľujete sociálny život mladej osoby, ktorej telefón sa práve ocitol vo vašich rukách. Ide tak o nepriame pokračovanie predošlej hry A Normal Lost Phone takisto z dielne vývojárov Plug In Digital. Hru si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play za sumu 2,99€.

Verzia: 1.4
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.4
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Radiation City

40 rokov po katastrofe v jadrovej elektrárni je stále nebezpečenstvo vo vzduchu. A keby len vo vzduchu, hra Radiation City vás privádza na miesto plné mutantov a zvláštnych znetvorených príšer, ktoré musíte prekonať, aby ste sa zo zamoreného mesta dostali živý. Prostredie pripomína známe mesto Pripyat, ktorého lokácia je blízko ukrajinskej jadrovej elektrárne Černobyľ. Hra je aktuálne dostupná na stiahnutie v Obchode Play za zníženú sumu 0,99 eur.

Verzia: 1.0.2
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,49 €
Verzia: 1.0.2
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,49 €

Pokémon Playhouse

Jednoduchosť a elementárna náročnosť hry by mala zaujať najmä hráčov už vo vekovom rozpätí 3-5 rokov. V rámci hry nie sú potrebné znalosti matematiky ani čítania. Zbieranie pokémonov prebieha v určitých intervaloch sa splnené úlohy a interaktivita hry ponúka takisto “liahnutie” pokémonov so špeciálnych vajíčok. Hra Pokémon Playhouse je dostupná na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play bez ďalších poplatkov úplne zadarmo.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Herný spinner Google Doodle

V rámci 19. výročia prináša spoločnosť Google herný spinner prekvapení, ktoré ste mohli nájsť v rámci prehliadača za posledných 19 rokov. Pamätáte si napríklad logickú hudobnú hru, ktorá oslavovala 245. narodeniny Beethovena alebo roztomilú hru Magic Cat Academy Halloween z roku 2016? Nebudú chýbať ani špeciálne vydania z rôznych športových podujatí ako olympiáda a pod. Hry si môžete jednoducho vyskúšať zadaním hesla napríklad “Snake Game” alebo “Google birthday surprise spinner” v rámci vyhľadávania.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Middle-Earth: Shadow of War (UŽ DOSTUPNÉ)

Minulý týždeň sme vám v rámci tohto seriálu priniesli informácie o hre Middle-Earth: Shadow of War. Hru bolo možné predbežne zaregistrovať. Aktuálne si však už môžete hru stiahnuť plnohodnotne prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. V priebehu hry sa však stretnete s poplatkami v podobe in-app nákupov.

Shadow of War je akčné RPG, ktoré poskytne unikátny bojový zážitok v reálom čase. Hra vás prenesie do mohutného boja proti Sauronovým silám a nebude chýbať ani množstvo hrdinov zo série Pán Prsteňov. Predpokladá sa tiež lepšia optimalizácia pre smartfóny resp. prispôsobené ovládanie pre dotykové obrazovky. Zaujímavosťou však bude tzv. Nemesis System. Ide o herný mechanizmus, ktorý spôsobuje, že vaši nepriatelia si pamätajú a vedia využiť vaše predošlé úspechy a neúspechy.

Verzia: 1.7.2.51715
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2.51715
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
1.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+