MojAndroid

Aplikácie na obchode Play je možné na Slovensku a v Česku nakupovať už nejakú dobu. Nie všetkým však vyhovuje spôsob platenia pomocou platobnej karty. Google síce veľa platobných alternatív neponúka, v niektorých krajinách dáva k dispozícii možnosť nákupu pomocou mobilného operátora. Dnes rozšíril podporu tohto spôsobu platby do ďalších krajín vrátane Českej republiky.

google play

Novú metódu platenie je nutné aktivovať priamo v nastaveniach Obchodu Play vo vašom smartfóne. Nové možnosti platby sa objavia pri kupovaní platených aplikácií. Po aktivovaní platenia prostredníctvom mobilného operátora vám budú platby realizované v obchode Play zaúčtované vo faktúre za mobilné služby poskytované operátorom. Momentálne tento spôsob platenia podporuje len český T-mobile.

Zdroj: androidpolice

8.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+