MojAndroid

Aktualizované:

Internetový poskytovateľ na svojom Facebooku pred chvíľou oznámil, výpadok internetového pripojenia sa podarilo odstrániť. Príčinou bola porucha na technickom zariadení. UPC sa za vzniknuté problémy ospravedlňuje.

Pôvodný článok:

Spoločnosť UPC, veľký poskytovateľ internetového pripojenia na Slovensku, má výpadok. Používatelia hlásia nefunkčnosť internetu približne od polnoci. Problém sme zaznamenali aj my v Bratislave.

UPC vypadok
Foto: Downdetector.sk

Nefunkčnosť internetu potvrdzuje aj známy portál Downdetector, kde ľudia môžu problémy jednoducho nahlasovať. Momentálne je nahlásených približne 900 problémov. Tie pochádzajú najčastejšie z väčších miest, ako napríklad Bratislava, Trnava, Nitra, Košice a Banská Bystrica.

UPC vypadok
Foto: Downdetector.sk

To znamená, že výpadok nie je len lokálny, ale týka sa celého Slovenska. My sme pripojenie otestovali na dvoch miestach v Bratislave, na jednom internet funguje, na druhom nie.

Na facebookovom profile spoločnosti sa množia komentáre od ľudí, ktorí majú s internetom problém. Spoločnosť o výpadku už informovala.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+