MojAndroid

Ak ste majiteľom účtu v UniCredit banke, môžete využívať aj ich mobilnú aplikáciu s názvom SmartBanking SK. Tá ponúka pekne spracované prostredie s jednoduchými prvkami, medzi ktorými sa používateľ dokáže jednoducho orientovať. Dôležité prvky sú v aplikácii zvýraznené (sú väčšie alebo farebne odlíšené), takže máte už na prvý pohľad po ruke všetky dáta, ktoré potrebujete.

Okrem základného prehľadu o vašich účtoch a platobných kartách na vás čaká v mobilnej aplikácii UniCredit SmartBanking SK aj niekoľko ďalších praktických funkcií. Medzi ne patrí napríklad možnosť priamej platby, prehľad o vašich sporeniach či vkladoch, ale aj takú vychytávku, akou je online banking kľúč. Pomocou neho môžete robiť operácie v internet bankingu a svoj smartfón používať pri 2-stupňovej autentifikácii.

Priamo v aplikácii môžete platiť aj pomocou skenovania QR kódov bez nutnosti manuálne vypĺňať všetky údaje o platbe a veľmi pozitívne hodnotíme aj ovládanie pomocou gest. Zabudnite na zložité menu, všetko v aplikácii nájdete vďaka pohybom do strán, či inými praktickými gestami. Súčasťou aplikácie je aj mapa s bankomatmi a pobočkami, či kurzový lístok a prístup do aplikácie dokonca môžete zabezpečiť aj odtlačkom prsta. Celkovo hodnotíme UniCredit SmartBanking SK ako veľmi prepracovanú a pekne spracovanú aplikáciu, ktorú by mal vyskúšať naozaj každý majiteľ účtu v UniCredit banke.

Náš tip
TÉMA | Bankové aplikácie pre Android a ich funkcie
Verzia: 3.0.60.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.60.1
Aktuálna cena: Zdarma
12.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+