MojAndroid

Neobmedzený prístup k internetu a fakt, že takmer každý moderný človek vlastní smartfón, donútili inovovať spoločnosti vo všetkých segmentoch. Výnimkou nie sú ani banky, ktoré dnes ponúkajú svoje služby aj vo forme mobilnej aplikácie. Tá môže slúžiť nielen na sledovanie zostatku na účte, ale častokrát používateľovi ponúka aj viac možností ako prepracovaný internet banking. Pokiaľ je pre vás dôležitý počet funkcií mobilnej aplikácie banky, tak čítate ten správny článok. My sme si pre vás pripravili prehľad mobilných aplikácií slovenských bánk a ich funkcií. Tie nájdete v prehľadnej tabuľke, ktorá vám napovie, ktorá banka ponúka najprepracovanejšiu mobilnú aplikáciu.

porovnanie-banky-aktualizovane

Najlepšie bankové aplikácie na Slovensku

Hoci väčšina bankových aplikácií slovenských bánk ponúka množstvo zaujímavých funkcií, nájdu sa aj také, ktoré sú v niečom výnimočné alebo pokrokové. Aj preto sme sa rozhodli udeliť ocenenie za Najlepšiu bankovú aplikáciu titulu Zuno, ktorý ponúka oproti konkurentom napríklad aj možnosť vytvorenia účtu priamo v mobilnom zariadení zákazníka.

zuno-ocenenie

Za Najväčší počet inovácií od nás získala ocenenie aplikácia Tatra banka. Tá je dlhodobo jednotkou v novinkách, čo sa segmentu mobilných aplikácií týka, a používatelia tohto titulu sa pravidelne môžu tešiť na aktualizácie prinášajúce nové funkčné a dizajnové novinky. Najzaujímavejšími funkciami sú výber peňazí mobilom a podpora pre systém Android Wear.

tatrabanka-ocenenie

Pokiaľ ide o hlasovanie vás, samotných používateľov, ocenenie za Najlepšie hodnotenie v obchode Play získava aplikácia Smartbanking SK banky ČSOB. Tá je naozaj prepracovanou, čo dokazuje napríklad aj pravidelné umiestnenie tohto titulu v TOP 3 rebríčku aplikácií súťaže Android Code vo svojej kategórii.

csob-ocenenie

Za Najlepšie bezkontaktné platby oceňujeme VÚB banku a jej aplikáciu Wave 2 Pay. 

vub-ocenenie

Ako slovenské bankové aplikácie hodnotíte vy? Používate niektorú z nich? Ako ste spokojní s jej funkciami a vzhľadom? Svoje názory môžete vyjadriť v diskusii pod týmto článkom a nezabudnite hlasovať aj v našej ankete.

Ktorá slovenská banka má podľa vás najlepšiu mobilnú aplikáciu? (zoradené abecedne)

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

android-magazin-4-titulka

Tento článok vyšiel pôvodne v 4. čísle Android magazínu

14.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+