MojAndroid

Prednedávnom som sa rozhodol otestovať ďalšiu z Android hier. Na rad prišiel titul Traffix od vydavateľstva InfinityGames.io, ktorý som hrával už dlhší čas. Zdanlivo ľahký princíp ale môže klamať, hra nie je až taká ľahká a veľmi rýchlo pri nej človek príde o nervy. To už ale trochu predbieham.

Ovládanie patrí medzi najjednoduchšie

Hra Traffix je naozaj zaujímavá. Po prvom spustení začne hrať príjemná hudba, na výber toho nemáte veľa. Buď sa hneď začnete hrať, alebo predtým hudbu stíšite. Osobne to neodporúčam, počas hry to totiž bude asi to jediné, čo zostane pokojné.

traffix auckland

Princíp hry je absolútne jednoduchý. Jednoducho len púšťate autá na križovatkách tak, aby sa nezrazili. A hoci je to naoko naozaj jednoduché, v praxi sa to veľmi rýchlo dokáže zmeniť na chaotickú sériu zrážok. Autá môžete púšťať buď po jednom, alebo aj viac naraz.

traffix new dihli

Hra vás postupne dostáva do vyšších levelov. Križovatky sú zložitejšie, na starosť vám je zverených stále viac semaforov, premávka je čoraz hustejšia. V istom bode už považujete riešenie za nemožné, ale nenechajte sa odradiť. Hra sa dá prejsť celá.

traffix moscow

Zaujímavou možnosťou (ktorú som osobne veľmi neskúšal) je herný mód Chaos. Ten nastaví obtiažnosť veľmi vysoko a pridá policajné autá. Tie musia prejsť cez križovatku hneď. V opačnom prípade sa pre vás hra končí. Je to však výzva.

Traffix: Drahý dopravný chaos vo vašich rukách

Hra Traffix je založená na jednoduchých pravidlách a grafike, pričom vás ale nenechá pokojnými. Veľmi rýchlo sa vžijete do role správcu dopravy a každá chyba vás môže stáť hodnotenie. Zrážka dvoch áut v hre nie je zase taká zlá, ale vy predsa chcete najvyššie skóre, nie?

Verzia: 3.95
Aktuálna cena: 4,79 €
Verzia: 3.95
Aktuálna cena: 4,79 €

Nevýhodou titulu Traffix je určite jeho cena. V Obchode Play ho nájdete až za 3,59 €. Ak sa ale rozhodnete, že si niečo iné odrieknete, potom by vás kúpa tejto hry nemala mrzieť. Dajte si ale pozor, aby ste sa do toho nezamerali úplne.

Náš tip
Mini Metro: Oddychový trafikon do mobilu | Test Android hry

12.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+