MojAndroid

Olympus Rising

Náš dnešný výber začneme poriadne akčným herným titulom. Ten v sebe bude okrem iného implementovať tiež prvky bojových a logických hier, v ktorých je vašou úlohou využiť logické zmýšľanie a poraziť nepriateľské zložky. Platiť to bude aj v tomto prípade, avšak narozdiel od konkurenčných titulov ponúkne Olympus Rising nadprirodzených hrdinov, teda akýchsi bohov, ktorých tu nájdete hneď niekoľko.

Verzia: 3.9.5.1
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.9.5.1
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Last Empire-War Z

Last Empire-War Z je nebezpečným miestom plným chodiacich mŕtvoliek, ktoré sa rozhodli, že obsadia našu planétu. Boj so zombie pritom ľudstvo vopred vzdalo. Vzdal ho každý, okrem jednej osoby. Okrem vás. Ako už iste tušíte, vašou úlohou preto bude ochrániť mesto pred obrovským množstvom chodiacich mŕtvoliek, pričom je len na vás, koľko a akých kvalitných pomocníkov si na boj zavoláte.

 Last Empire-War Z – snímka obrazovky

Verzia: 1.0.188
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.188
Aktuálna cena: Zdarma

Bushido Bear

Čo môže byť nebezpečnejšie ako medveď? Alebo ako ninja dokonalým spôsobom ovládajúci svoj meč? No predsa ninja medveď! A hoci to znie neuveriteľne, vývojári sa skutočne pochlapili a netradičnú postavičku do svojho titulu skutočne pridali. Tešiť sa preto môžete na originálny herný príbeh vhodne doplnený jednoduchým a veľmi pekným grafickým spracovaním, ktoré ešte viac umocní zážitok z hrania.

Verzia: 01.03.00
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 01.03.00
Aktuálna cena: Zdarma

Leap Day

Ak máte radi plošinovky a vo vašom inteligentnom zariadení práve nejaká kvalitná chýba, potom by ste rozhodne mali zvýšiť svoju pozornosť. V obchode Play sa totiž objavila hra s názvom Leap Day, ktorá sa primárne radí práve do kategórie plošinoviek. Oproti konkurencii ale túto hru robí výnimočným titulom jeden podstatný fakt, a síce ten, že vývojári do nej každý deň pridávajú novú úroveň, respektíve level.

Verzia: 1.73.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.73.4
Aktuálna cena: Zdarma

Real Boxing 2 ROCKY

Čo viac dodať. Myslím, že názov v poradí 5. titulu nášho dnešného výberu dokonalým spôsobom opisuje, o čo vlastne v hre pôjde. A ak by vám to náhodou zmysel nedávalo, určite sa potešíte informácii, že pôjde o titul zameraný na box. Tohto bojového umenia tu nájdete skutočne veľa, ak preto inklinujete k takémuto druhu športu, potom by ste rozhodne nemali váhať a stiahnuť si Real Boxing 2 ROCKY do svojho smartfónu.

Verzia: 1.8.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.7
Aktuálna cena: Zdarma

Snowboarding The Fourth Phase

S pribúdajúcimi mesiacmi sa tešíme z čoraz teplejších dní a krajšieho počasia. Ako to už ale býva zvykom, všetkého veľa škodí. Aj preto nepochybne padne vhod mierne sa schladiť, možno aj na lyžiarskom svahu. A ak sa vám to nepodarí v reálnom živote, skúste to aspoň v tom virtuálnom. Výrazným spôsobom by vám k tomu mohol dopomôcť titul Snowboarding The Fourth Phase, ktorý je v Google Play dostupný celkom zdarma.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
17.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+