MojAndroid

Die in Style!

V obchode Play sa nedávno objavila vskutku výnimočná hra, ktorá sa svojím jedinečným príbehom a herným princípom „odtrhla“ od konkurencie. Hráč bude v titule Die in Style! pomocou bomby odpaľovať robotov zo šachty, pričom títo sa následne pokúsia čo najrýchlejšie dostať cez trojicu obručí rozmiestnených po hernom pláne. Jednoduché, zábavné.

die-in-style-1 die-in-style-2 die-in-style-3

Verzia: 1.1.0
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Gun Simulator

Ak ste vášnivým strelcom, alebo si len chcete zahrať titul takéhoto charaktetu, potom bola hra Gun Simulator naprogramovaná práve pre vás. Ako už z názvu vyplýva, pôjde o strelecký simulátor, kde na vás bude čakať veľké množstvo strelných zbraní, či už pôjde o jednoduché, alebo ťažké zbrane. Trénovať si tu pritom budete v streľbe na terč svoju „mušku“.

gun simulator gun simulator1

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Fruit Burst Crush

Herný princíp, ktorý využíva aj titul Fruit Burst Crush nás sprevádza už niekoľko rokov, pričom hry na platforme Android netvoria žiadnu výnimku. Faktom ale ostáva, že stále ide o jednu z najlepších oddychových hier, aké kedy uzreli svetlo sveta. V tomto prípade budete spájať ovocie, pričom ak sa pri sebe stretnú minimálne 3 kusy z jedného druhu, automaticky sa vymažú a na scénu prídu iné.

Fruit Burst Crush Fruit Burst Crush1

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Galaxy Bowling

Vedeli ste o tom, že bowling je jednou z najobľúbenejších kolektívnych hier sveta? My sa pritom nemôžeme čudovať, veď aký môže byť lepší relax, ako tráviť svoj čas strávený s priateľmi aktívne a športovo? Pri bowlingu sa pritom nemusíte nijako špeciálne namáhať, no aj napriek tomu sa musíte poriadne sústrediť, aby ste dosiahli dobré výsledky. Obľúbená hra je vo svojej ďalšej verzii dostupná už aj v Google Play.

galaxy bowling galaxy bowling1

Verzia: 1.0.1.19
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1.19
Aktuálna cena: Zdarma

City Island 4: Sim Town Tycoon

Krátko po Vianociach sa v obchode Play objavilo už štvrté pokračovanie mimoriadne obľúbenej hernej série City Island, ktoré prináša medzi svojich priaznivcov ešte viac možností hrania, nové funkcie, ale aj vylepšenie a opravu pôvodných chýb, ktoré sa tu vývojárom podarilo eliminovať na skutočné minimum.

Verzia: 1.7.9
Aktuálna cena: Zdarma

Tilt – Augmented Reality

V obchode Play sa objavil aj prvý herný titul v rozšírenej realite, ktorý síce nezaujme žiadnym prepracovaným príbehom, je ale pomerne fascinujúce, akým spôsobom bude hráč viesť guľôčku po hernom pláne. Využívať pri tom bude inteligentné hodinky aj svoj smartfón, ktorým namieri práve na ciferník, čím sa mu zobrazí samotný obraz v trojrozmernej dimenzii. Viac o titule napovie už nižšie priložené video.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+