MojAndroid

Floating Tube Player

Aplikácia Floating Tube Player nie je svojou funkcionalitou úplne originálna, no ide o novší titul, ktorý sľubuje stabilnú funkcionalitu. Ako napovedá názov, aplikácia je určená na sledovanie YouTube videí v plávajúcom okne, vďaka čomu môžete popri pozeraní videa vykonávať aj nejakú inú činnosť. Okrem toho aplikácia ponúka niekoľko ďalších funkcií, ako napríklad ovládanie videa z notifikačnej lišty či možnosť zvoliť si kvalitu prehrávaného videa. Samozrejme, oproti klasickej aplikácii YouTube sú nevýhodou dodatočné reklamy, no inak je aplikácia zadarmo a bez mikrotransakcií.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

GlassWire

Napriek stále inovovanej ponuke dátových paušálov od našich operátorov sú mobilné dáta stále veľmi drahé. Je preto logické, že si spotrebu týchto dát chceme strážiť a monitorovať. Dnes už prakticky každý smartfón má zabudovaný nástroj na monitorovanie spotreby dát a vy tak máte k dispozícii orientačné čísla týkajúce sa vašej spotreby. Akonáhle ale chcete ísť o trochu hlbšie, potrebujete lepšiu aplikáciu a prakticky všetky vaše problémy vyrieši titul GlassWire. Ten ponúka detailné štatistiky na báze jednotlivých aplikácií rozdelené podľa druhu pripojenia (mobilné dáta/Wi-Fi), a vy tak budete presne vedieť, kedy a kde ste spotrebovali vaše drahocenné Megabajty. Okrem toho vás aplikácia automaticky upozorní v prípade, že niektorý z nainštalovaných titulov spotrebúva neprimerané množstvo dát na pozadí. Toto všetko je k dispozícii úplne zadarmo a bez akýchkoľvek mikrotransakcií.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Key Mapper

Niektorí výrobcovia vo svojich smartfónoch umožňujú zmeniť usporiadanie či funkcie navigačných tlačidiel v systéme. Mnohí ale tieto možnosti neponúkajú, no na pomoc prichádza aplikácia Key Mapper. Tá vám umožní dodatočne zmeniť funkcie základných navigačných tlačidiel tak, aby ste mali všetky základné funkcie hneď poruke. Pre všetky navigačné tlačidlá môžete vďaka aplikácii Key Mapper nastaviť špecifické funkcie pri dvojitom či dlhom stlačení tlačidla. Aplikácia pritom funguje na zariadeniach so systémom Android 4.1 KitKat a novším, a tak budete mať k dispozícii zaujímavé funkcie, ktoré možno zmenia spôsob, akým používate vaše zariadenie.

Nintendo Switch Parental Controls

Ste čerstvým majiteľom jednej z najočakávanejších herných konzol posledných rokov, alebo si ju plánujete zadovážiť? Možno vás poteší šikovná aplikácia Nintendo Switch Parental Controls, vďaka ktorej budete môcť konzolu zveriť aj vašim ratolestiam bez obáv z manipulácie s nevhodným obsahom či excesívneho hrania. Najlepšie na tom je, že rodičia budú mať k dispozícii prehľad odohraného času a hier priamo na ich smartfóne. Hráč pritom uvidí, keď sa blíži stanovený limit a keď ho nedodrží, rodičia budú môcť pri dosiahnutí tohto limitu konzolu na diaľku deaktivovať. Ide o skutočne užitočnú aplikáciu, vďaka ktorej budete mať návyky vášho dieťaťa pod kontrolou.

Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Samsung Internet Beta

V čase pokročilých internetových prehliadačov sú predinštalované riešenia od výrobcov čoraz menej populárne. Predinštalovaný prehliadač od Samsungu sa ale naďalej vyvíja a teraz si ho dokonca môžete stiahnuť vo forme Beta verzie z obchodu Play. Aplikácia Samsung Internet Beta je oficiálne podporovaná na zariadeniach Samsung Galaxy a Google Nexus a umožní vám využívať najpokročilejšiu verziu prehliadaču od kórejského giganta. Nájdete tu množstvo originálnych možností, ako napríklad funkciu pre prehliadanie s headsetom Samsung Gear VR a mnohé ďalšie, ktoré v iných populárnych prehliadačoch nenájdete. Obmedzená dostupnosť je trochu limitujúca, no vzhľadom na trhový podiel Samsungu si aplikáciu bude môcť vyskúšať skutočne široké spektrum používateľov.

Verzia: 7.2.10.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.2.10.15
Aktuálna cena: Zdarma

Skreen Unique HD Backgrounds

Takmer každý týždeň pribudne v obchode Play aspoň jedna nová aplikácia s pozadiami. Tento týždeň nie je výnimkou a tou aplikáciou je Skreen Unique HD Backgrounds. Veľmi neoriginálny názov ale ukrýva pomerne zaujímavú aplikáciu s jednoduchým prostredím, no množstvom zaujímavých pozadí. Tie sú, ako názov napovedá, dostupné vo vysokom rolíšení a skrášlia pozadie vášho zariadenia. Samozrejmosťou sú kategórie, podľa ktorých budete môcť lepšie filtrovať hľadané obrázky. Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo, bez mikrotransakcií a dokonca aj bez reklám, čo je v tejto kategórii pomerne raritné.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

13.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+