MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

BAjkolator Bratislava

Medzi novými aplikáciami figuruje aj jedna veľmi zaujímavá s názvom Bajkolator. Pokiaľ používateľa bike-sharing v Bratislave, pravdepodobne viete, o čo sa jedná. Ide o veľmi dobrú alternatívu k oficiálnym údajom, ktoré ponúka Slovnaft a používatelia sa pomocou tejto aplikácie jednoducho a rýchlo dozvedia, v ktorej stanici sa nachádza koľko bicyklov. Po zapnutí sa vám zobrazí mapa, na ktorej ihneď vidíte počty bicyklov, číslo je dokonca označené farbou. Po kliknutí na konkrétnu stanicu zistíte aj údaj o maximálnom počte bicyklov, ktorý konkrétna stanica pojme. V prípade, že ste našli pokazený bicykel, môžete jeho poruchu jednoducho nahlásiť. Nechýba ani možnosť navigovať ku konkrétnej stanici. V tomto prípade bude použitá navigácia v aplikácii Google Mapy.

Verzia: 1.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.13
Aktuálna cena: Zdarma

Volajtaxi

Ďalšia z radu praktických aplikácií, ktoré vám dokážu zjednodušiť niektoré situácie. Jedná sa o databázu všetkých oficiálnych dostupných taxislužieb na Slovensku. V aplikácii si jednoducho vyberiete lokalitu (ak máte povolené lokalizačné služby, telefón to urobí za vás) a zobrazia sa vám všetky taxislužby, z ktorých si môžete vybrať. Nemusíte tak hľadať číslo, ktoré ste si napísali niekam na papier, jednoducho vytiahnete svoj smartfón, spustíte aplikáciu a voláte. Nachádza sa tu aj mapa, pomocou ktorej sa jednoduchšie zorientujete v prípade, ak ste na neznámom mieste.

POCO Launcher

Poco F1 od Xiaomi je najlacnejším zariadením, ktoré obsahuje procesor Qualcomm Snapdragon 845. Obsahuje výbavu vlajkových lodí za zlomok ich ceny a tým sa stal veľmi populárny. V Obchode Play sa teraz objavil launcher, ktorý je rovnaký, aký používa práve toto zariadenie. Launcher podporuje aj balíčky ikôn tretích strán a k dispozícii je aj 7 pozadí z Poco F1.

Verzia: 2.6.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Food Truck Simulator Pizza Delivery Pickup Parking

Ak máte sen stať sa majstrom street foodu, s touto hrou si ho môžete splniť. V hre jazdíte na rôznych druhoch automobilov a roznášate pizzu, burgre či hod dogy po New Yorku. Každé vozidlo sa správa inak, má odlišné jazdné vlastnosti a, samozrejme, aj inú rýchlosť. Vašou úlohou je ukorigovať ho a dôjsť do cieľa s čo najmenším poškodením. Čím je poškodenie menšie, tým viac peňazí dostanete. Hra disponuje peknou grafikou a rovnako vylepšenou fyzikou jednotlivých vozidiel.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Impossible Car Racing Mega Ramp 3D

Táto hra vás zaručene zabaví. Je bláznivá a ponúka neuveriteľnú akciu plnú hrateľnosti s neočakávanými elektrizujúcimi dráhami. V hre doslova “riskujete život”, aby ste získali odmenu. Hra ponúka rôzne uhly pohľadu, grafiky, témy a množstvo jedinečných arén, v ktorých pretekáte. Za odmeny, ktoré získate, si môžete vylepšiť svoje autá a hra bude o to zaujímavejšia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 41. týždeň 2018
20.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+