MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Toman

Jedná sa o sprievodnú aplikáciu k česko-slovenskému filmu Toman, ktorý bude mať onedlho premiéru. Aplikácie obsahuje 6 minihier, ktoré majú zaujať aj mladších a na základe nich by sa mohli na film prísť pozrieť. Hry sa používateľom snažia priblížiť situáciu vo svete, ktorá v tých časoch panovala.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

LunaSolCal Mobile

S touto aplikáciou budete mať aktuálne informácie o poloho Slnka či mesiaca ihneď poruke. Jej výhodou je fakt, že ponúka niektoré funkcie, ktoré sú v iných aplikáciách platené, pričom táto je úplne zdarma. Pokiaľ chcete vedieť, kedy vyjde Slnko, stačí zapnúť aplikáciu. Jednoduché a rýchle. Navyše, aplikácia je optimalizovaná aj pre tablety a zariadenia s uhlopriečkou väčšou ako 8 palcov.

Verzia: 5.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.4
Aktuálna cena: Zdarma

Weather Radar Pro

Aplikácií na počasie nikdy nie je dosť. Jednou z nich je aj Weather Radar Pro. Aplikácia síce nie je zdarma, no za pár eur sa určite oplatí. S Weather Radar Pro budete mať vždy aktuálny prehľad o radarovej situácii na celom svete, budete vedieť či sa k vám blíži búrka alebo dážď.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 5,99 €
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 5,99 €

ARM BLASTING

Veľké bicepsy za 30 dní? S touto aplikáciou žiadny problém. Ale nie, žartujeme. Za mesiac veľké ruky síce mať nebudete, no aplikácia ARM BLASTING vám pomôže v začiatkoch cvičenia a donúti vás niečo so sebou robiť. Obsahuje množstvo rôznych cvikov, ktoré síce pokročilejší bodybuilderi poznajú, no pre niektorých môže byť dobrou inšpiráciou. Aplikácia je navyše zdarma.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Armello

Veľmi zaujímavá hra, ktorá v sebe kombinuje 3 štýly hrania. Taktiku kartových hier, stratégie stolových hier a RPG. Hra ponúka vydarenú grafiku, ako hrdina prechádzate rôznymi svetmi. Vaša postava bude najímať agentov, ktorí jej budú pomáhať pri zabíjaní rôznych príšer.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Máte aj vy nejaké zaujímavé tipy na nové aplikácie alebo hry? Neváhajte a podeľte sa o ne s nami!

13.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+