MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórii.

SimCity BuildIt

Väčšine z vás zrejme názov prvej hry nášho dnešného výberu známy nebude. Ak ste totiž aj SimCity náhodou nehrali, určite ste o ňom veľa počuli. Napokon, ide o najpopulárnejšiu staviteľskú hru, aká je v obchode Play momentálne dostupná. A čo ponúka? V prvom rade je to predovšetkým zaujímavý a svojho času aj inovatívny herný príbeh, v ktorom je vašou úlohou vybudovať mesto, kam by sa jeho obyvatelia radi presťahovali. Rozhodne to ale nebude také jednoduché, čaká tu na vás viacero nepríjemností, avšak ak tieto prekonáte, výsledok môže stáť skutočne za to.

Verzia: 1.21.2.71359
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.21.2.71359
Aktuálna cena: Zdarma

Angry Birds

Aj druhý titul nášho výberu vás presvedčí o tom, že herná klasika snáď nikdy neomrzí. Napokon, séria Angry Birds sa dočkala už niekoľkých pokračovaní, pričom každá z jej častí zožala v Google Play obrovský úspech a teší sa miliónom stiahnutí po celom svete. Inak tomu nie je ani v prvej, „základnej“ verzii Angry Birds, kde sa hráč zoznamuje s nahnevanými vtákmi a zažíva s nimi prvé dobrodružstvá. Pri tom by ste rozhodne nemali chýbať, preto neváhajte a sťahujte Angry Birds do svojich inteligentných zariadení. Napokon, nezaplatíte za to ani cent.

Verzia: 7.9.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.9.2
Aktuálna cena: Zdarma

Threes!

Treťou hrou v našom výbere bude Threes!, ktorý až príliš skoro zapadol v obchode Play prachom – a je čas to napraviť. Napokon, legendárna počtárska hra si rozhodne zaslúži, aby sa z jej prítomnosti v smartfónoch denne tešilo viac ľudí, ako je tomu aktuálne. Herný princíp je tu mimoriadne jednoduchý, úlohou hráča je zamyslieť sa nad číselnými hodnotami, ktoré sa nachádzajú na jednotlivých herných doštičkách a následne ich pospájať. Takýmto úkonom dostanete celok, ktorý vás posunie k vytúženému cieľu.

Verzia: 1.3.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.7
Aktuálna cena: Zdarma

Dumb Ways to Die 2: The Games

Zrejme si každý z vás spomenie na titul Dumb Ways to Die, ktorý dokázal zaujať obrovské masy ľudí a stal sa jednou z najžiadanejších hier pre mobilnú platformu Android. Pravdepodobne aj to donútilo vývojárov z Metro Trains reagovať a na svet prišlo ďalšie pokračovanie tohto titulu, tentokrát s prívlastkom The Games. Ako už iste tušíte, ocitnete sa uprostred olympiády, kde bude vašou úlohou vyhnúť sa smrti. Vykonať tak pritom môžete prostredníctvom rôznych miniúloh, ktorých na vás v Dumb Ways to Die čaká skutočne dostatok.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Grand Theft Auto: San Andreas

Druhú časť nášho pravidelného výberu ukončíme najpopulárnejšou hrou implementujúcou prvky automobilových titulov, ale aj akčných a bojových hier vôbec. Ako už iste tušíte, je ňou titul GTA: San Andreas, ktorý sa stal medzičasom akousi legendou nie len v mobilnom, ale aj počítačovom, respektíve konzolovom hraní. Mapy z virtuálneho mestečka San Andreas poznal za svojho detstva zrejme každý z nás – a možno práve teraz je tá správna doba tieto spomienky oprášiť a znova sa ponoriť do legendárneho príbehu.

 Grand Theft Auto: San Andreas- screenshot

Verzia: 1.08
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: 1.08
Aktuálna cena: 6,99 €

Náš tip
TOP 100 najlepšie Android hry za rok 2016 #1

Zo spomenutých titulov hrávam

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
28.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+