MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórii.

Clash of Clans

Viac ako 100 miliónov stiahnutí a 25 miliónov hodnotení, pričom až 19 miliónov hráčov ocenilo hru na plných 5 hviezdičiek, naznačujú, že pôjde o jeden z najkvalitnejších a najobľúbenejších titulov, aké sa kedy v obchode Play objavili. Ak by ste o ňom ale predsa len nepočuli, bližší opis vám nepochybne padne vhod. Clash of Clans je hrou, ktorá si za hlavný cieľ kladie vyzvať hráča na zostavenie dokonalej armády, ktorá dokáže zničiť všetky nepriateľské zložky po celom svete. Využiť na to môžete barbarov, lukostrelcov, ale aj jazdcov, drakov a mnohých iných mocných a nadprirodzených hrdinov. Čo je dôležité, titul Clash of Clans je v Google Play dostupný  celkom zdarma. Finančné prostriedky môžete využiť pri rôznych in-app nákupoch, tie ale rozhodne nepatria medzi potrebné.

Verzia: 10.134.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.134.6
Aktuálna cena: Zdarma

Crossy Road

Aj druhý titul nášho dnešného výberu patrí k tým najznámejším a najpopulárnejším. Navyše, Crossy Road je dokonalým dôkazom toho, že hra nepotrebuje mimoriadne prepracované grafické prostredie, respektíve revolučný príbeh, na to, aby dokázala zaujať širšiu skupinu Android priaznivcov. Stačí jej jednoduchá platforma, na ktorej je postavená a nenáročná úloha, s ktorou sa môžu popasovať prakticky všetky vekové skupiny. Vaším cieľom totiž nebude nič iné, ako si zvoliť svoje obľúbené zvieratko a prechádzať s ním pomedzi rôzne prekážky. Nevyhnete sa tu preplnenej diaľnici, koľajniciam s vlakovými súpravami, ale ani rozbúrenej rieke. Nezabúdajte, všetko je to o správnom načasovaní.

Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma

UNKILLED

V titule UNKILLED sa vžijete do kože Joea, hlavného hrdinu hry, ktorý má pred sebou neľahkú úlohu. Joe je totiž členom anti-zombie jednotky zvanej Wolfpack, ktorá si za cieľ kladie ochrániť svet pred hrozbou obsadenia našej planéty chodiacimi mŕtvolkami. Práve zombie sú totiž nebezpečenstvom, ktoré sa vyskytlo v New Yorku. Americké mesto je pritom akýmsi epicentrom, ktoré sa nevyhlo rabovačkám, vraždám, ale aj hromadnému ničeniu. Dokážete pomôcť Joeovi v tom, aby sa niečo podobné nezopakovalo aj na inom mieste sveta?

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Real Racing

Ak už dlhší čas hľadáte kvalitný pretekársky titul, no v kategórii takýchto hier sa dobre neorientujete, potom rozhodne zbystrite svoju pozornosť. Máme pre vás tip, možno aj na najkvalitnejšiu hru implementujúcu automobily vôbec. Nie je ním žiaden iný titul ako Real Racing 3. Ten ponúka hráčovi asi všetko, čo možno od mobilnej hry očakávať. Nájdete tu dávku akcie, zábavy, ale tiež množstvo pretekárskych tratí, najlepších automobilov sveta a rôznych úloh, ktoré je často len veľmi náročné splniť podľa predstáv vývojárov.

Verzia: 6.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Monument Valley

V prípade Monument Valley môžeme pokojne vravieť ako o akomsi priekupníkovi v kategórii logických hier. Titul, ktorý si okamžite po svojom zaradení do obchodu Play získal srdcia tisícov hráčov po celom svete, totiž ponúkol dovtedy nevídaný príbeh. Surrealistický titul totiž ponúka neuveriteľné stavby, ktoré sa môžu popýšiť skutočne famóznou geometriou a fyzikou, ale tiež zaujímavý herný príbeh, v ktorom sa budete pohybovať po hernom pláne a vašou hlavnou úlohou bude zachrániť zabudnutú princeznú. Ak si ale myslíte, že to bude také jednoduché, potom vás pravdepodobne poriadne sklamem.

Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
18.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+