MojAndroid

Po tom, ako sme vám predstavili najlepšie hry za posledný rok podľa MôjAndroid.sk, sme pripravili aj výber hier podľa vás, našich čitateľov, ktorí ste nám zaslali svoje tipy na najlepšie hry v roku 2012. Zoznam hier je rovnako pestrý a na svoje by si mali prísť všetci fanúšikovia mobilných hier. Tu je najlepších 10 herných titulov za posledný rok:

1. Angry Birds: Star Wars

Najobľúbenejšou hrou sa za posledný rok pre vás stala hra Angry Birds: Star Wars. Ide o zaujímavé pokračovanie hernej série, ktorá celosvetovo zožala obrovský úspech. Nahnevané vtáky a zlé zelené prasatá sú jednoducho hitom na všetkých mobilných platformách a najnovšia časť Star Wars patrí medzi najúspešnejšie.

Verzia: 1.5.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.11
Aktuálna cena: Zdarma

2. Need For Speed: Most Wanted

Závodná hra z dielne EA Games sa vo vašom hlasovaní dostala na druhé miesto. Ide o veľmi kvalitne spracovanú hru s chytľavou hrateľnosťou, ktorá by nemala chýbať žiadnemu fanúšikovi moto-hier. Tešiť sa môžete nielen na novú grafiku, ale aj na lepšie spracované ovládanie a niekoľko typov pretekov, ktoré vás zabavia na dlhé hodiny.

Verzia: 1.3.103
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: 1.3.103
Aktuálna cena: 5,49 €

3. Hill Climb Racing

Autami sa zaoberá aj výborná Android hra Hill Climb Racing. O jej obľúbenosti svedčí nielen množstvo inštalácií z Google Play Store, ale aj pozitívne ohlasy od samotných hráčov. Hoci ide o jednoduchú hru s nenáročnou grafikou, ponúka naozaj veľa možností zábavy a čo je najlepšie, je dostupná pre všetkých bezplatne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

4. Where Is My Water

Ďalšia z celosvetovo obľúbených hier, ktorá sa ocitla aj vo vašom rebríčku je Where Is My Water. Ide o logickú hru s jednoduchou grafikou, ktorá prináša príbeh krokodíla, ktorý žije v podzemí a rád sa kúpe. Vašou úlohou je k nemu prepraviť vodu v čo najväčšom množstve a pritom prejsť cez 3 gumené kačky, ktoré sa nachádzajú voľne na hracom poli.

Verzia: 1.15.0
Aktuálna cena: 2,09 €
Verzia: 1.15.0
Aktuálna cena: 2,09 €

5. Subway Surfers

Farebná behačka so sprejerom, ktorý uteká pred strážcom vlakov. Hra na spôsob Temple Run, akurát s bohatšími možnosťami hrania a chytľavejšou grafikou. Odporúčame všetkým, ktorí si chcú pri hre chvíľu oddýchnuť a nechcú prechádzať nekonečné levely. hráč s najvyšším skóre vyhráva!

Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma
 

6. Cut The Rope

Android hra Cut The Rope patrí medzi najobľúbenejšie hry už dlhšiu dobu. Herné štúdio Zeptolab prišlo s výbornou myšlienkou, ktorú dokonale spracovali. V hre je vašou úlohou dopraviť cukrík do úst žabiaka, nesmiete pritom zabúdať na gravitáciu a na fakt, že trafiť sa mu do úst rozhodne nie je jednoduché. Ale na to prídete po pár kolách.

Verzia: 2.5.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.3
Aktuálna cena: Zdarma

7. Grant Theft Auto III

Herná klasika známa skôr z PC si svoje miesto našla aj medzi hráčmi s Android zariadeniami. GTA III je legendárnou hrou, ktorá nemohla skončiť inak, ako úspechom. Vašou úlohou je plniť misie alebo sa len tak potulovať a robiť zle v Liberty City, meste, kde je zločin bežnou záležitosťou. Vychutnajte si bláznivú jazdu, prestrelky, či pútavý príbeh. Len v Grand Theft Auto III.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,99 €

8. Wild Blood

Do rebríčka top 10 hier sa dostal aj zaujímavý titul Wild Blood od Gameloftu. Ten moderne spracováva príbeh Sira Lancelota, takže sa môžete tešiť na krvavé boje a zaujímavé scény. Kvalitu zabezpečuje prepracovaná grafika a premyslené ovládanie, ktoré si vyžiadali aj svoju obeť – pamäť. Pripravte si zhruba 2 GB miesta na dáta pre túto perfektnú akčnú hru!

Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: 6,99 €

9. Bad Piggies

Od tvorcov hry Angry Birds sa vám zapáčil aj titul Bad Piggies. Ten sa na celý príbeh pozerá z opačnej strany – zo strany zelených prasiatok. Tie sa snažia rôznymi spôsobmi prepraviť na vopred určené miesto a vašou úlohou v tejto hre je im postaviť dokonalé vozidlo, ktoré ich tam prepraví. Bez dobrej porcie logiky a fyziky sa to dá zvládnuť len ťažko, tak sa na to dobre pripravte!

Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

10. Cytus

Milovníci hudby a rýchlych reakcií by rozhodne mali vyskúšať hru Cytus. Ide o perfektne spracovanú hru, v ktorej je vašou úlohou dotykom zahrať jednotlivé tóny skladieb v rôznych obtiažnostiach. Ak máte cit pre rytmus, nebude vám hra robiť žiadny problém a osobne si myslíme, že Cytus je jedna z najlepších hudobných hier pre zariadenia s Androidom. Ak ste ju ešte nehrali, rozhodne ju aspoň vyskúšajte.

Verzia: 10.0.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.0.10
Aktuálna cena: Zdarma

Ďakujeme všetkým čitateľom, ktorí zahlasovali v našej ankete o najobľúbenejšie Android hry za rok 2012.

Android Magazín

Android Magazin 2 2013

 

Tento článok bol publikovaný v mesačníku Android Magazín.

Aplikácia Android Magazín je dostupná na Play Store momentálne len pre Android tablety vo verzii 3.0 a vyššie. Pre správne spustenie aplikácie je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu Adobe AIR.

Ak nemáte Android tablet, stiahnite si PDF verziu do svojho počítača alebo smartfónu.

>>> Stiahnite druhé číslo v PDF <<<

15.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+