MojAndroid

Crowdfundingový web Kickstarter je (a bol) štartovacou pozíciou pre mnohé začínajúce firmy, ktoré si myslia, že vyvinuli užitočný či zaujímavý produkt, ale nemajú na jeho výrobu a propagáciu dostatok finančných prostriedkov. Na webe hľadajú sponzorov aj z radu bežných ľudí, ktorým sa nápad zapáči a pošlú firme príspevok.

Mohlo by vás zaujímať:

Ak sa vyzbiera dostatočná suma a výroba sa zrealizuje, zvyčajne majú prispievatelia cenovú výhodu pri kúpe novinky. Jedným z produktov, ktorý aktuálne už prekročil plánovanú sumu, a je tak bližšie k realizácii, je Alarmshock.

Alarmshock
Alarmshock

Jeho tvorca pri ňom uvádza slogan “Nestačí sa zobudiť, ale vstať!” Do konca kampane ostávajú ešte tri týždne, no podarilo sa vyzbierať takmer 17-tisíc USD, cieľ bol 5 061 USD. Alarmshock, ako názov napovedá, je kombináciou budíka a zariadenia, ktoré vám spôsobí šok. A to vraj doslova.

Účelom nenápadného náramku, ktorý si pred spaním pripnete na ruku, je v nastavenom čase vás nielen zobudiť, ale donútiť vstať a prísť k dokovacej stanici, kde si náramok odomknete. Inak vraj dostanete elektrický šok. Zverejnené video, ktoré prezentuje funkcie novinky, nezobrazuje situáciu, kedy nevstanete. Škoda.

Alarmshock
Alarmshock

Určite aj vy máte skúsenosti s tým, že budík vám síce zazvoní, vy ho vypnete, ale otočíte sa na druhý bok a spíte ďalej. Alarmshock vás donúti vstať, vtedy je minimalizované riziko, že sa do postele opäť vrátite.

Ak vás novinka zaujala, môžete tvorcovi prispieť a Alarmshock si predobjednať. Cena je 77 GBP, teda približne 81 EUR. Prvé dodávky by mali k svojim majiteľom doraziť v júni tohto roka.

Náš tip
Obľúbená banka hlási chybu. Klientom miznú z účtov peniaze

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+