MojAndroid

Operátor Telekom ruší od 19. septembra 2017 hneď tri dátové balíčky v prípade programu Easy kariet. Dotkne sa to konkrétne balíčkov Surf 100, Surf 500 a Surf 1000. V ponuke aktuálne ostáva pre zákazníkov len základný denný internet 200 MB za 0,50€, ktorý je možné obnoviť viac krát za deň. Telekom takisto posledné týždne pomerne často propaguje práve svoje denné dátové balíčky.

Denné dátové balíčky v hlavnej úlohe

Náš tip
Magenta SmartHome od Telekomu sa rozrastie o šesť nových zariadení

“Dátové služby s automatickým obnovovaním budú automaticky obnovované maximálne do 19. septembra 2017. Pripravujeme nové dátové balíky, predstavíme ich v najbližších týždňoch. Pripravujeme tiež zmeny v ponuke, podrobnosti predstavíme neskôr,” – uviedol operátor Telekom.

Používate dané dátové balíčky Telekom? Bude pre vás veľkým obmedzením dočasné využívanie denného internetu? Aké nové programy by ste si priali zo strany operátora Telekom? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: Telekom FB, zive

7.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+