MojAndroid

Telekom dnes v Bratislave ako prvý na Slovensku predstavil svoju vianočnú ponuku. Tá pre zákazníkov prináša najmä rozšírenie Magenty 1, ako aj nové zariadenia, či “hardvérové” dvojičky, ktoré majú byť jedným z hlavných ťahúňov vianočnej kampane. Platiť má začať od 21. októbra.

Nová Malá magenta už nebude k dispozícii len v zostave 2+1 (dve pevné služby + jedna mobilná), ale aj v 1+1, v rámci ktorej Telekom poskytuje aj dodatočne služby a benefity, ako napríklad Magenta Cloud s 20 GB úložným priestorom online. Ten je možné zdieľať v rodine s ďalšími príslušníkmi, z ktorých každý má k dispozícii 5 GB dát. Cloud má podľa operátora slúžiť najmä na zdieľanie zážitkov s rodinou. Dostupný bude z webu a neskôr aj priamo z aplikácie, ktorá bude kompatibilná s Androidom či iOS. Zákazníci získajú tiež možnosť bezplatnej servisnej pomoci, a to vďaka službe Pôjdeto.

SAMSUNG CSC

Telekom ponuku fixných služieb rozšíri aj o nové zariadenia. Konkrétne bude možné získať hernú konzolu Xbox 360 s Kinectom, či tablety so špeciálne upraveným prostredím pre deti alebo seniorov. Tzv. detský tablet má predinštalované prostredie KIDOZ, v ktorom sa pre dieťa zobrazuje iba vhodný obsah v slovenskom alebo aj v anglickom jazyku. Rodičia majú pritom kontrolu nad tým, čo dieťa môže sledovať, či kedy a ako dlho môže tablet používať. Pre seniorov si Telekom pripravil zas rovnaký tablet Huawei MediaPad T1 8 Pro no s launcherom, ktorý má väčšie prispôsobiteľné ikony a napríklad funkciu fotografického rámika. Ku každej aktivácii či predĺžení pevnej služby získajú zákazníci aj plyšového maskota Ťukiho.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

K paušálom bude Telekom ponúkať špeciálne dvojice zariadení. Okrem tých čo už dnes má pribudnú aj dvojičky LG G4C a LG Leon 4G a Huawei T1 8.0 Pro a Huawei Y5. Prvá bude dostupná k paušálom Happy M za 49 eur a Easy kartou s kreditom 9 eur len za 1 euro. Tá druhá je k dispozícii za 39 eur, pričom aj tu operátor pribalí jednú SIM pre zdieľanie dát z paušálu. Ak zákazník zariadenia nechce, môže si namiesto nich vybrať 50 eurový kupón, ktorý dostane na kúpu nového zariadenia. Ak sa rozhodne pre aktiváciu paušálu (od Happy XS) alebo jeho predĺženie, tak získa až 100 eur. Navyše, 5000 prvých zákazníkov získa bonus v podobe nekonečných SMS správ na 12 mesiacov úplne zadarmo, a to pre seba aj jedného známeho.  Okrem toho, každý bude môcť využiť výhody Magio Go na 3 mesiace zadarmo.

SAMSUNG CSC

Zaujímavou službou je “Dáta navyše pre blízkych 1000MB”, ktorá za 5,99 eura mesačne umožní od Happy M zdieľať dáta s blízkymi. Tieto dáta je následne možné deliť na 100 MB balíčky, ktoré sa dajú posielať napríklad rodine alebo priateľom , maximálne však štyrom ďalším zákazníkom. Balíček sa dá aktivovať cez mobilnú aplikáciu a platí 30 dní. Samozrejme, aj tu Telekom pribalí ku každej aktivácií paušálu (od Happy XS), neobmedzenému internetu alebo ich predĺžení nejaký ten darček, tentokrát powerbanku.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

19.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+