MojAndroid

Ak toho naozaj pretelefonujete veľa a voláte do všetkých sietí, Telekom vás poteší. Pripravuje totiž viaceré zmeny pre zákazníkov Easy kariet, ktoré budú platiť pre všetkých majiteľov od 21. novembra 2018.

Volania za deň najviac za 50 centov

Najväčšou novinkou na Easy Pecke bude, že zákazníci už nemusia rozlišovať sieť, do ktorej volajú. Doteraz priebežne využívali služby do každej zo 5 sietí a po dosiahnutí 50 centov sa účtovanie zastavilo a zákazník volal bezplatne – zvlášť pre sieť Telekom, Orange, O2 či 4ku. Po novom bude od 21. novembra platiť už len jedna spoločná hodnota, 50 centov pre všetky siete. Jednotlivé siete sa už rozlišovať nebudú. To znamená, že keď zákazník pretelefonuje 50 centov v jednej sieti, účtovanie sa zastaví a následne už nezáleží na tom, do ktorej siete bude volať, viac už v daný deň nezaplatí. Bude úplne jedno či volá napríklad po 3 minúty do každej siete alebo 12 minút do siete Telekom, stále zaplatí maximálne 50 centov.

Aby mohol Telekom poskytnúť takúto výhodu, zvýši sa cena za minútu hovoru o 1 cent. To znamená, že minúta hovoru vyjde zákazníkov 10 centov. Každú minútu, ktorú prevoláte po 5 minútach už voláte zadarmo. Do dosiahnutia sumy 50 centov sa nebudú započítavať SMS správy, pre tie akcia neplatí. Cena SMS pritom zostáva nezmenená – 6 centov. Rovnako aj ostatné parametre Easy Pecky zostávajú nezmenené.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Telekom: Digi Sport prinesie jednu z najžiadanejších európskych futbalových súťaží
Náš tip
Telekom rozširuje pokrytie 4G+ sieťou do ďalších lokalít
Náš tip
Slovak Telekom bude mať od jesene nového generálneho riaditeľa

19.10.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+