MojAndroid

Slovak Telekom oznámil, že svoju rýchlu 4G+ sieť spustil v troch nových mestách na Považí a v ďalších dvoch zrýchlil ponúkané rýchlosti. Aktuálne najrýchlejšia 4G sieť na Slovensku je tak dostupná pre ešte väčšie množstvo používateľov.

Lepšie pokrytie aj vyššie rýchlosti

Novými lokalitami so 4G+ / LTE-CA sieťou s rýchlosťou do 300 Mbps sú tri mestá na Považí, a to Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica a Nemšová. Ešte rýchlejší 4G+ internet si môžu vychutnať používatelia v ďalších dvoch slovenských mestách – v Nitre a Prešove, kde bola teoretická maximálna rýchlosť zvýšená na 400 Mbps.

4G+ už v 23 mestách a lokalitách na Slovensku

4G+ sieť Telekomu je tak k dispozícii už v 23 slovenských mestách, resp. lokalitách: Bratislava, Stupava, Pezinok, Senec, Šamorín, Dunajská Streda, Orechová Potôň, Nové Zámky, Nitra, Trnava, Piešťany, Trenčín, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Nemšová, Žilina, Vrútky, Martin, Banská Bystrica, Zvolen, Poprad, Košice, Prešov. V týchto mestách je inštalovaná minimálne sieť LTE-CA do 300 Mbps, vo väčšine miest je už aj vyššia (do 400 či 500 Mbps).

8.8.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+